Samochód do 2-2,5 tys. Jaki, czy warto i inne ;)

Re: Samochód do 2-2,5 tys. Jaki, czy warto i inne ;)

28 Lis 2015, 12:55

Pamiętam jak pare razy koledzy się ze mnie śmiali jak kładłem się pod auto i oglądałem spód ale dzięki temu z grubsza mogłem ocenić sytuację i póżniej słyszałem tylko że będą ze mną jeżdzili na oględziny :mrgreen:
No tak więc z grubsza własnie wyłapiesz jakieś naloty rdzy czy większe dziury ale najlepiej podjechać choćby na jakiś warsztat żeby sprawdzili od spodu bo przecież muszą mieć kanał.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[D] Audi A4 B8 1,8TFSI / BMW e90 320i / Mercedes C 180K w204 [D] Audi A4 B8 1,8TFSI / BMW e90 320i / Mercedes C 180K w204
    Podstawowe kryteria zestawienia: - sedan segmentu D premium - silnik benzynowy o mocy ok. 160KM - manualna skrzynia biegów - modele z ok. 2008r. Wytypowane modele do zestawienia: - Audi A4 B8 1,8 TFSI - 160KM - BMW ...
    Jak dbać o turbosprężarkę w naszym samochodzie? Jak dbać o turbosprężarkę w naszym samochodzie?
    Obecnie rośnie zainteresowanie kierowców samochodami o dużej mocy i małym zużyciu paliwa. Aby sprostać tym oczekiwaniom rynku, wiodący producenci samochodów więcej uwagi poświęcają projektowaniu modeli wyposażonych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Subaru Impreza STI
      GTP Light