Samochód do 20 000 zł (włącznie z OC)

13 Wrz 2020, 20:26

Cześć wszystkim! Planuję zakup samochodu w budżecie do 20 000 złotych licząc z kosztem OC. Będę pokonywał około 10 000 km rocznie, moja codzienna trasa to kilkanaście km trasy i miasto. Bez różnicy czy diesel czy benzyna. Preferuję hatchback/sedan/coupe, byle nie kombi albo jakieś suvy. Oczekuje jakiejś przyjemnej dynamiki, w miarę solidnej bezawaryjności i co najmniej 4 drzwi. Fajnie jakby nie było starsze niż z 2008 roku. Jestem z woj. mazowieckiego.

Samochody, które mnie zainteresowały:
- Opel Astra J
- Seat Ibiza IV
- Reanult Megane 3

Z góry dziękuję za pomoc :)
pogg
Obserwowany
 
Posty: 2

14 Wrz 2020, 14:51

Nie wiemy jakie masz zniżki z OC. To ubezpieczenie może kosztować 500zł ale i 3000zł to przy kwocie którą masz do wdanie robi znaczącą różnicę. Czy przerejestrowanie samochodu też jest w podanym przez Ciebie budżecie?
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9722
Zdjęcia: 34

14 Wrz 2020, 16:06

pogg napisał(a):Samochody, które mnie zainteresowały:
- Opel Astra J
- Seat Ibiza IV
- Reanult Megane 3


Za 20k nie kupisz ani dobrej astry ani megane.
Pojęcie pakietu startowego jest ci znane?
Invi
Forumowicz VIP
 
Posty: 6604
Przebieg/rok: >50tys. km
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Hyundai podejmuje współpracę z 4mobility - carsharing
    Hyundai przekazał flotę samochodów i30 nowej generacji, w ramach kontraktu z firmą 4Mobility, oferującą usługi wynajmu samochodów w systemie carsharing. Rozbudowanie floty o samochody marki Hyundai wpisuje się ...
    Jak przygotować się Rajdu Dakar na 130 procent!
    Rajd Dakar to jedno z największych wyzwań dla sportowców. Blisko dwa tygodnie i dziewięć tysięcy km walki w nieznanym terenie, w piekielnym upale i twardej rajdówce, w której trzeba podejmować dziesiątki ...