Samochód do 23 tysięcy

29 Sty 2010, 16:46

Chciałbym kupić samochód do 23 tysięcy...... nie wiem jaki były propozycje :

- Fiat Stilo Hatchback
- Peugeot 206 SW Kombi
- Renault Megane Sedan
- Opel Vectra
- Opel Astra
- Renault Scenic

Chciałbym samochód dla rodziny 5 osobowej, żeby mogliśmy się pomieścić. Teraz mam Skode felicje . chciałbym auto ok 2004 rok i więcej
didier1et
Nowicjusz
 
Posty: 11
Miejscowość: Tychy

29 Sty 2010, 17:08

Skoro jeździsz rocznikiem... jakbyś dołożył kilka tys to poleciłbym Octavię II z początku produkcji. W tej sytuacji to rozejrzyj się za jakimś Japończykiem może. Żadnego z powyższych bym nie wybrał, jakbym musiał to Vectrę.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

29 Sty 2010, 17:12

Ja bym Ci polecił Toyote Avensis I po liftingu oraz Honde Accord VI. Z Twoich propozycji jedynie Astra i Vectra.
Adam03
Nowicjusz
 
Posty: 35
Miejscowość: stąd

29 Sty 2010, 18:12

Może coś takiego by Ci kolego odpowiadało ? Na prawdę fajne autka warte uwagi...
[link do oferty na Allegro wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do oferty na Allegro wygasł] ( Starszy model)
vw
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 354
Miejscowość: Warszawa
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Skoda Octavia RS
Skrzynia biegów: Manualna

29 Sty 2010, 22:34

Moja propozycja to Opel Astra II z silnikiem benzynowym 1.6. Ewentualnie, jeżeli byłby za ciasny to Opel Zafira z silnikiem 2.0 w benzynie. Obydwa silniki pod instalację LPG.

Z diesli w przypadku Astry 1.7 DTI (są trzy wersje pod względem mocy, więc najlepiej brać najmocniejszą 82 KM). W przypadku Zafiry taki silnik będzie za słaby.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3725

30 Sty 2010, 08:54

a dlaczego nie passat?
np:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

Wydaje mi się lepszy od niejednego opla...
neovo
neovo
Nowicjusz
 
Posty: 44
Miejscowość: lublin

30 Sty 2010, 19:05

vw napisał(a):Może coś takiego by Ci kolego odpowiadało ? Na prawdę fajne autka warte uwagi...
[link do oferty na Allegro wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do oferty na Allegro wygasł] ( Starszy model)

nie zauważyłeś przedziału cenowego??
rustin
Aktywny
 
Posty: 421
Auto: Mondeo MK3

30 Sty 2010, 21:22

Mazda 6,za tą kasę jakaś benzynka w niezłym stanie już jest do kupienia. Masz dość duży rozrzut co do wersji nadwoziowej , mazda ma ich trochę i nadwoziowych i silnikowych choć ta paleta nie jest wielka ale coś się da wybrać.
koczas
Aktywny
 
Posty: 355
Miejscowość: centrum Polski

31 Sty 2010, 12:29

koczas napisał(a):Mazda 6,za tą kasę jakaś benzynka w niezłym stanie już jest do kupienia. Masz dość duży rozrzut co do wersji nadwoziowej , mazda ma ich trochę i nadwoziowych i silnikowych choć ta paleta nie jest wielka ale coś się da wybrać.

ja nie wiem gdzie wy takie tanie samochody macie,to że 10 na 500 jest w takiej cenie to nie znaczy że kupi i napewno nie w iezlym stanie.
rustin
Aktywny
 
Posty: 421
Auto: Mondeo MK3

31 Sty 2010, 21:06

Ale nie oznacza również, że nie da się kupić. Styrane diesle na allegro chodzą po 21 tysięcy złotych, więc dobra benzyna za 23 tysięcy jest jak najbardziej do kupienia(mowa o maździe 6)
koczas
Aktywny
 
Posty: 355
Miejscowość: centrum Polski

31 Sty 2010, 21:18

weź pokaż mi takie mazdy ok? na allegro na 1100 tych mazd do 23 tys jest tylko 70 z czego ponad połowa uszkodzona albo angliki.myslisz że ktoś ci sprzeda taniej niż cena rynkowa?zastnów się trochę
rustin
Aktywny
 
Posty: 421
Auto: Mondeo MK3

01 Lut 2010, 10:06

Hmm jakby Ci to powiedzieć. Ceny na allegro są zawsze o ok. 1-2 tysiące wieksze niż jak przyjdzie co do czego. Kwestia druga. Mówię, że jest możliwość kupić taką mazdę za te pieniądze ale nie jest to pewne, dlatego chciałem zwrócić uwagę, że jeśli trafiłby na egzemplarze za te 23-24 tysiącę w dobrym stanie to powinien się nad tym zastanowić.
Okazje się zdarzają, rzadko bo rzadko ale mogą się zdarzyć.
Nie chcę się kłocić bo to naprawdę nie o to mi chodzi.
koczas
Aktywny
 
Posty: 355
Miejscowość: centrum Polski