Samochód do ~25-30 tysiecy

24 Sty 2024, 13:55

Cześć, szukam sedana bądź sedano podobnego wozu do 30 tysięcy. Zależy mi na tym, aby furka miała dobry w tej kwocie silnik, była ładna na zewnątrz jak i w środku (nie zwykle skórzane tanie fotele itp.) coś podobne z kopuły do opla insignia bądź volkswagena CC itp. Żeby samochód był możliwie bezpieczny i jeżeli jest to możliwe tani w ewentualnej naprawie. Tak wiem, że "wymagania" olbrzymie, jak na ten segment cenowy, ale jak się można domyślić, proszę abyście złapali jakiś "punkt odniesienia" :) Postaram się odpowiedzieć na każde możliwe pytania i jednocześnie proszę o pomoc :))) Tez proszę bez badziewanych komentarzy, że nie da się znaleźć samochodu do 30tys itp.
Bobson
Nowicjusz
 
Posty: 8

24 Sty 2024, 22:07

Bobson napisał(a):aby furka miała dobry w tej kwocie silnik
Co to znaczy dobry? Bo dla jednego będzie to bezawaryjność, a dla drugiego duża ilość koni.

Patrzyłeś na Hyundai i40?

Insignia jest ciężka ale to całkiem komfortowe auto i w dieslu 2.0 CDTi mało pali ale potrafi być kosztowna w eksploatacji w tej konfiguracji.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9774
Zdjęcia: 34

25 Sty 2024, 20:15

Zapomniałem napisac, ze celuje w benzyne z racji na ograniczenia w warszawie ktore maja wystąpić. Co myslisz o mazdzie 6 drugiej generacji z 2.0 badz 2.5?
Bobson
Nowicjusz
 
Posty: 8

01 Lut 2024, 10:28

Też chętnie prześledzę ten temat . Taki miejski samochód - w przykładowe mpodele jakie celować???
Pozdrawiam, Robert :)
RobSon1
Nowicjusz
 
Posty: 5