Samochod do 35tys zl

Samochod do 35tys zl

07 Sty 2010, 23:13

Edit: Witam, jestem nowym uzytkownikiem forum. Zamierzam kupic samochod, ale jeszcze nie zdecydowalem jaki, wiec prosze o pomoc.
Samochod bede sprowadzal z Niemiec. Cena max 35 tys zl. Nadwozie kombi. Interesuje mnie tylko diesle. Zastanawiam sie miedzy takimi samochodami:

Mercedes C klasa T203 2.2 cdi
Audi A4 B6 1.9 tdi
Bmw e46 320 d

Slyszalem juz rozne i bardzo rozbiezne opinie na temat tych samochodow i ciezko jest mi sie zdecydowac. Chcialbym zebyscie podali mi wady i zalety tych samochodow, szczegolnie chodzi mi o ich awaryjnosc. Oczywiscie mozecie polecic mi inna marke i model, nie ograniczam sie tylko do tych 3.

Z gory dziekuje
Ostatnio edytowany przez suchy06 07 Sty 2010, 23:43, edytowano w sumie 2 razy
suchy06
Nowicjusz

Miejscowość: Kołobrzeg

Re: Samochod do 35tys zl

07 Sty 2010, 23:36

suchy06 napisał(a):Witam, jestem nowym uzytkownikiem forum. Zamierzam kupic samochod, ale jeszcze nie zdecydowalem jaki, wiec prosze o pomoc.
Samochod bede sprowadzal z Niemiec. Cena max 35 tys zl. Interesuje mnie tylko diesle. Zastanawiam sie miedzy takimi samochodami:

Mercedes C klasa T203 2.2 cdi
Audi A4 B6 1.9 tdi
Bmw e46 320 d

Slyszalem juz rozne i bardzo rozbiezne opinie na temat tych samochodow i ciezko jest mi sie zdecydowac. Chcialbym zebyscie podali mi wady i zalety tych samochodow, szczegolnie chodzi mi o ich awaryjnosc. Oczywiscie mozecie polecic mi inna marke i model, nie ograniczam sie tylko do tych 3.

Z gory dziekuje

e-46 to fajna sprawa , duzy zapas mocy jak na mala mase 150km w malej budzie robi swoje nawet jak na diesela, bardzo ekonomiczny nie spala wiecaj jak 6,5l (gdziekolwiek) zawieszenie troche twarde ale prowadzi sie jak przyklejony na laczkach 225, calkiem wygodny dla 4 osob i dobrze wyciszony, nawiasem mowiac moj kolega ma takiego do sprzedania srebrny na oryginalnych alu 17" ksenony, asc, 2 poduszki i inne dodatki , uderz na pw jesli chcialbys znac szczegoly

silniki mercedesa 2.2 dci sa podobno bardzo trwale a i posiadaja duzy zapas mocy, jesli stac cie na naprawde dobry egzemplarz , nie taki co mial karambol w opcji(bity conajmnie z 2 stron :smile: ) to bierz mercedesa, jednak bmw napewno bedzie mial mniejsze spalanie bo jest o wiele lzejszy i ma odpowiednio zmodyfikowana mape silnika i jest wiecej wyciagniete z tego dieselka niz w mercedesie
halsky11

07 Sty 2010, 23:40

Co do e46 to czy jest duzo twardsze od e36 z lekko obnizonym przodem? Bo jadac e36 trzeba uwazac na progi zwalniajace i niemozliwym jest podjechac pod wysoki kraweznik, z ktorym b4 nie ma najmniejszego problemu

EDIT: zapomnialem dodac ze somochod chce w wersji kombi.
suchy06
Nowicjusz

Miejscowość: Kołobrzeg

07 Sty 2010, 23:47

suchy06 napisał(a):Co do e46 to czy jest duzo twardsze od e36 z lekko obnizonym przodem? Bo jadac e36 trzeba uwazac na progi zwalniajace i niemozliwym jest podjechac pod wysoki kraweznik, z ktorym b4 nie ma najmniejszego problemu

EDIT: zapomnialem dodac ze somochod chce w wersji kombi.

jesli chcesz kombi to polecam mercedesa, napewno bedziesz mial wieksza przestrzen

co do zawieszenia e-36 obnizanego z przodu to ciezko powiedziec bo nie jechalem taki, wiem tylko ze e-46 niema problemow z podjezdzaniem pod normalnej wysokosci krawezniki i ma calkiem twarde zawieszenie
halsky11

08 Sty 2010, 00:00

BMW E46 wybierz :wink: Audi B6 olej, bo to Volkswagen Passat (nomen omen dobre auto, ale jak jest w cenie Passata, a nie w cenie A4), natomiast o Mercedesie nie wiem zbyt wiele, ale z tego co słyszałem i czytałem nie jest już tak bezawaryjny jak dawniejsze merole... E46 ma te same zalety co Audi i Passat (dużo zamienników w przystępnych cenach), a dodatkowo ma lepsze, mocniejsze i cichsze diesle oraz bardzo przyzwoite właściwości jezdne. Jeśli chodzi o awaryjność, to najlepiej pod tym względem wypada nie BMW, Merol czy Audi, ale egzemplarz najbardziej zadbany (nawet jeśli to Fiat, Ford, czy inny model na F :razz: ), a o taki będzie ciężko wśród E46 i A4 ale przynajmniej dobrze że kombi bierzesz :wink:
ACSznycel
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 12
Miejscowość: z nienacka
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Warsztat lutniczy na kółkach na bazie modelu Nissana NV200 Warsztat lutniczy na kółkach na bazie modelu Nissana NV200
    Dwie firmy ze stanu Tennessee podjęły współpracę nad stworzeniem modelu Gibson/Nissan NV200 TM Compact Cargo, który został zaprezentowany podczas międzynarodowych targów motoryzacyjnych w Nowym Jorku. ...
    Koncepcyjny Nissan Resonance Koncepcyjny Nissan Resonance
    Śmiała wizja Nissana dotycząca przyszłości crossoverów staje się rzeczywistością za sprawą europejskiego debiutu innowacyjnego samochodu koncepcyjnego Resonance. Model Resonance, który został stworzony przez ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      Autosacrum 2009
      MINI Clubman Bond Street, tył