Samochód do 5 tyś

Samochód do 5 tyś

26 Maj 2016, 16:04

Witam.

Poszukuję samochodu do 5 tyś zł, gdyż w moim opelku opłaty się kończą, a czymś do pracy muszę jeździć :wink:

Jedyne wymagania jakie mam co do pojazdu to aby posiadał instalację LPG.

Osobiście znalazłem fajne ogłoszenie. W sumie mam daleko, bo mieszkam w okolicach Wrocławia, ale przy okazji zwiedziłbym nasze piękne Polskie morze :naughty:

Oto link
[link wygasł]

Co sądzicie o tym egzemplarzu? Czy koszty eksploatacji owego pojazdu są wysokie? I czy się opłaca?

Pozdrawiam
Szaku
Obserwowany

Prawo jazdy od: 20 08 1995
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Opel Astra
Silnik: 1.4 75KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Samochód do 5 tyś

28 Maj 2016, 14:33

Zapomnij o dobrym W124 za te pieniądze..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły Liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły
    Zmiana pory roku wymaga od kierowców dostosowania do nowych warunków jazdy. Wyzwania dla prowadzących auta związane z jesienią to m.in. liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły. Pamiętajmy ...
    Płyn hamulcowy - nasze bezpieczeństwo na drodze Płyn hamulcowy - nasze bezpieczeństwo na drodze
    Stan płynu hamulcowego nie jest badany w czasie obowiązkowych przeglądów przez Stacje Kontroli Pojazdów, ale doświadczenia mechaników jasno pokazują, że po polskich drogach porusza się wiele aut, w których ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Lexus IS 250 F Sport, podwójny wydech
      DKW F5
      Skoda Superb kombi, bok, 2014
      Moto Piknik - Olsztyn/Dajtki 2009