Samochód do 7-8K złotych

Re: Samochód do 7-8K złotych

17 Paź 2017, 08:28

Panowie, zadzwonił do mnie Znajomy, mam możliwość sprowadzenia golfa 5 z Niemiec za 2k euro czyli jakieś 8 tysięcy złotych. Tyle że nie wiem czy to dobry pomysł jak ma taką cenę. Z drugiej strony, myślałem żeby dozbierac i kupić fiata bravo 2. Fajny wygląd i zbiera dosyć fajne opinie, co wy na To?
pepe1331
Nowicjusz

Auto: Nie mam

Re: Samochód do 7-8K złotych

17 Paź 2017, 08:57

pepe1331 napisał(a):mam możliwość sprowadzenia golfa 5 z Niemiec za 2k euro czyli jakieś 8 tysięcy złotych

nie jest to dobry pomysł..

pepe1331 napisał(a):myślałem żeby dozbierac i kupić fiata bravo 2

musisz mieć przynajmniej 18k.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Upadek z piątego piętra, a zderzenie z pieszym Upadek z piątego piętra, a zderzenie z pieszym
    Całkowita droga hamowania wraz z czasem reakcji przy prędkości 60 km/h wynosi ok. 50 m. W trudnych warunkach pogodowych, przy oblodzeniu nawierzchni lub opadach śniegu może wydłużyć się kilkakrotnie. Uderzenie w pieszego ...
    Czym są masy czynne w akumulatorze? Czym są masy czynne w akumulatorze?
    Jedną z częstszych przyczyn zakończenia żywota akumulatora na skutek jego wadliwej eksploatacji jest spłynięcie mas czynnych z płyt wypełniających wnętrze baterii. Opad mas czynnych objawia się zmętnieniem elektrolitu, a ...

•  
    • Warto przeczytać
    • audi a8 d2
      Fiat 124 Spider, 1979 rok, tył
      Helikopter - loty wycieczkowe
      Nissan 350Z