Samochód kupiony na niemieckich blachach - czy mogę jeździć?

Samochód kupiony na niemieckich blachach - czy mogę jeździć?

15 Cze 2015, 17:35

Witam, kupiłem ostatnio samochód od osoby, która sprowadziła go z niemiec. Ma niemieckie blachy, sprzedawca dał mi OC na 30 dni, jest ważny przegląd, jednak z tego co się dowiedziałem od znajomych nie mogę jeździć dopóki nie zarejestruje samochodu w polsce? Czy to prawda? Jeżeli tak to jaki mandat mogę dostać za jazdę samochodem na niemieckich blachach z OC i ważnym przeglądem.

Pozdrawiam
kicekpoland
Obserwowany

Auto: Volvo c30

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

@Mii - pierwszy SEAT oferowany wyłącznie on-line @Mii - pierwszy SEAT oferowany wyłącznie on-line
    Krótko po wprowadzeniu do sprzedaży miejskiego auta SEAT-a modelu Mii, hiszpański producent wprowadza unikalną wersję swojego przedstawiciela segmentu A – @Mii, który będzie dostępny tylko przy zamówieniu ...
    Z tymi samochodami właściciele nie chcą się rozstawać Z tymi samochodami właściciele nie chcą się rozstawać
    W zestawieniu 10 modeli, które ich pierwsi właściciele posiadają najdłużej, znalazły się wyłącznie japońskie samochody. Zdecydowanie prym wiedzie Toyota z 5 modelami, w czołówce są też Subaru, Lexus i trzy Hondy. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Subaru Impreza STI