Samochód prawie bezobsługowy Benzyna + Gaz 4tys. np: GOLF 3

09 Gru 2013, 21:12

Luzy na kierownicy to drazki do wymiany lub ich koncowki, w gorszym przypadku luz na maglownicy. Tak, czy inaczej jak nie ma tragedii to można chwile z tym jeszcze pojezdzic.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

09 Gru 2013, 21:32

Passat B4 w dieslu za 2500zł to raczej kiepski pomysł no ale decyzja i tak należy do Ciebie.
W Twoim mieście znalazłem taką oferte [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] wygląda dość ciekawie.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

09 Gru 2013, 21:44

w kolejnym temacie to samo napisze ew mnie znienawidzicie.
astry gniją to prawda i często są jednak trochę gorsze od VW ale ja zachęcę cię do czegoś innego
szybki wóz co mało pali? colt obczaj wersje ca0 z silnikiem 1.6 to ma 8.2-9.0 do setki a dalej za..suwa nie gorzej.
albo jeśli masz masę paliwa to galant 2.5 v6 stary tym to owe audi nie będzie wiedziało kiedy i co mija.
kiedyś miałem mitsubishi z dieslem 2.0td niby nic specjalnego ale gnał pięknie gdyby nie moja mama która na lodzie w betonowy mur zaparkowała to auto miało 450 tys i jeździło o oleju czy rdzy nie było nawet mowy. obecnie mam busa i jak widzę czy nowe busy czy vw tego transportera albo lepiej starego transita to aż mi się śmiać chcę bierze taki załadunek tonowy na pakę siedzi już na asfalcie (ja też bo wersja osobowa) ale ja biorę do tego przyczepkę 2 t i ruszam na płaskim bez dotykaniu gazu (nie mówimy tu o paleniu sprzęgła) a oni gazują silniki i ledwo się toczą. Mało tego zero korozji a jest obity porysowany i nikt o niego nie dba jak to bus.. ja zaczynam wierzyć mojemu koledze a on mi mówił że jak japońce robią auto to na samym końcu nim wyjedzie z fabryki staje przed nim taki jeden spec i mówi "będziesz jeździł , nie 350 nie 500 ale więcej a spróbuj mnie zawieść i nie dać rady a cie na puszkę coli przerobie" no i takie auta biorą to do siebie i robią co im kazali. <--- takie małe wypracowanie dlaczego wg mnie warto colta bądź galanta
btw: nie powiem ze nie jak VW straszy pokazując swoim autom panią niemkę która go będzie naprawiać jak się zepsuje to te auta też się bardzo starają :D
tym jeżdżę: opel astra 1 1.6 8v (MÓJ), mitsubishi L400 2.5td (kto nie jechał nie wie co traci), toyota avesis verso 2.0 diesel (rodziców), ursus c 330 2.0 diesel bez turbo , lamborghini runner 1.5did (silnik mitsubishi)
Asterloth
Nowicjusz
 
Posty: 23
Auto: Opel Astra I
Silnik: 1.6 8v
Paliwo: Benzyna
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

09 Gru 2013, 21:52

Mam nawet colta fajnego w miejscowości obok za 3tys, ale jest badziewnie stuningowany sami oceńcie [link do Tablica wygasł]
Co do galanta też jest jeden ode mnie z miasta nawet często go widywałem
[link do Tablica wygasł]
ale wiem że coś musi z nim być skoro ktoś chce 2,4tys... tym bardziej że znajomy ma identycznego tylko 2 lata młodszy i dał za niego 5k od rodziny, rynkowo warty z 6-7k.
Co do innych propozycji powoli szukam bardziej z głową niż na siłę że ma być to vw a nie np astra, jest ciekawa astra za 3,5tysiąca od 1 właściciela z czarnymi blachami zadbana zdjęcia nie przekolorowane, ale dzisiaj już za dużo tego, jutro na spokojnie ogarnę.

Edit: dzwoniłem na astrę nie aktualna ale jednak facet jakiś handlarzyk... choć prezentowała się super.
Link z tablicy bo na otomoto nie było żadnej informacji o tym że można zostawiać samochód w rozliczeniu tylko opisane jakby od dziadka z podwórka ale tam już nie aktualne.
[link do Tablica wygasł]
Nesill
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 40
Miejscowość: Augustów
Prawo jazdy: 01 07 2008
Auto: SKODA OCTAVIA
Silnik: 1.8T 150KM AUM
Paliwo: Benzyna
Typ: Liftback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

09 Gru 2013, 22:03

Jaki tuning w tym Colcie? Ja tylko widze inne felgi a to zawsze można zmienić.
[link do Tablica wygasł] czy mi sie tylko wydaje czy połowa auta ma inny odcień na tym zdjęciu?
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

09 Gru 2013, 22:06

Nie wydaje Ci się.
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

09 Gru 2013, 22:09

Rzeczywiście na laptopie tego nie widziałem ale na telefonie widać duże załamanie koloru, co do colta to stał on trochę na parkingu w Bartoszycach potem w Bisztynku i jakoś nie ma na niego chętnych od paru miesięcy.

Dzięki wszystkim którzy wypowiadają się w tym temacie, bo ja już za bardzo się podpaliłem i liczyłem że można kupić okazyjkę za 2,5tys i że zaoszczędzę jeszcze parę zł z mojego budżetu.
Dobre jest trzeźwe spojrzenie innych osób znających się na temacie.
Nesill
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 40
Miejscowość: Augustów
Prawo jazdy: 01 07 2008
Auto: SKODA OCTAVIA
Silnik: 1.8T 150KM AUM
Paliwo: Benzyna
Typ: Liftback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002