Samochód sprowadzony z Japonii?

Samochód sprowadzony z Japonii?

24 Sie 2016, 12:03

Witam witam!

Zastanawiam się nad kupnem samochodu, i po długich namysłach padło na markę, jaka jest Mercedes. Myślałam nad kupnem SL500, najlepiej jeszcze w wersji Carlsson..
Ostatnio o uszy i oczy "obiło" mi się że ludzie ściągają samochody z Japonii, w Polsce wszyscy wiemy,że trudno o zadbane auta, i często coś jest przy nich zrobione - nie koniecznie tak jak powinno.

Jak myślicie, warto poszukać gdzieś poza granicami naszego kraju? Warto ściągać aż z Japonii? wiadome jest to że Japończycy dbają o auta bardziej jak o siebie i samochody są w stanach idealnych.

Jeżeli znacie firmy które zajmują się sprowadzaniem samochodów albo maja takie w swojej ofercie to chętnie sprawdzę i przeczytam wszelkie opinie

Dzięki za pomoc!
wikrab10
Obserwowany

Auto: Nie mam

Re: Samochód sprowadzony z Japonii?

24 Sie 2016, 12:42

W Polsce jest sporo firm ściągających auta z JP zresztą byłem w dwóch takich to myślałem że oczy mi wyskoczą z orbit... :D Samodzielne sprowadzanie myślę że nie oznacza załatwienia czegoś super tanio a może być czasochłonne... :ok:
Jeżeli jesteś fanem marki i chcesz coś wyjątkowego za wyjątkową kasę to jest to droga którą warto rozważyć...
szybki
Moderator - Tuning

Prawo jazdy od: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

24 Sie 2016, 13:00

Też jestem zdania, że z Japonii warto sprowadzać. Jeśli miałbym coś polecić, to tego pośrednika: http://mercedesyzjaponii.pl/oferta/. Znam dwie osoby, które już korzystały z ich oferty i bardzo sobie chwalą. Auta są naprawdę zadbane, ceny też nieprzesadzone.
afik26
Obserwowany

Auto: Audi B7

24 Sie 2016, 14:01

http://mercedesyzjaponii.pl/mercedes-benz-w220-s320/
Ten akurat to chyba od tego 2000r to stał. Tak zamulone lampy to widziałem ostatnio w Jetta która była wyciągięta z Sekwany i X lat na szrocie stała. Ale pięknie spolerowany i w ogóle. I ta cena. 27 tys. (- kontener, transport, akcyza (pojemność), picowanie w Pl). Japończyk dbał i na łożu śmierci oddał za darmo, żeby polacy na handel zabrali. Nie handlarz przecież, bo pasjonat - charytatywnie robi.
Reklama?
GorącyMarian
Początkujący

Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: C5X7

24 Sie 2016, 14:19

@GorącyMarian

Reklama powiadasz? A Ty co - może konkurencja? :)

Padło pytanie o opinię. Ja swoją sformułowałem w oparciu o doświadczenia znajomych, Ty - o jedno zdjęcie wozu najtańszego z całej oferty. Nic dodać, nic ująć.

Pozdrawiam :)
afik26
Obserwowany

Auto: Audi B7

24 Sie 2016, 20:29

GorącyMarian ma rację, zbyt piękny to ten Mercedes nie jest. Widać wyraźnie, że z przodem coś się działo. No i te lampy - nawet Mirki w autach za 5k doprowadzają je do porządku...
Serdecznie zapraszam do lektury nowego poradnika nowa-jakosc-aut-poflotowych-vt97851.htm
mike
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 11
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wymiana filtra powietrza - Toyota Yaris (P9) II 1.3 VVTi [porady] Wymiana filtra powietrza - Toyota Yaris (P9) II 1.3 VVTi [porady]
    Jak wymienić filtr powietrza w samochodzie Toyota Yaris II? Oznaczenie tego modelu to (P9), a produkowany był w latach 2005-2010. Sama wymiana jest bardzo prosta wystarczy odpiąć dwa zatrzaski na obudowie filtra i jedno mocowanie ...
    Nissan Note - opracowany pod kątem europejskich dróg Nissan Note - opracowany pod kątem europejskich dróg
    Dzięki innowacyjnej stylistyce, debiutującym w tym sektorze technologiom oraz gamie zaawansowanych silników, nowy Note silnie zaistnieje w segmencie B. Produkowany w Europie Note został opracowany pod kątem europejskich ...

•  
    • Ochotnicza Straż Pożarna, wyposażenie samochodu
      WOŚP 2008
      Skoda Fabia, tuning
      Man of Steel - Monster Truck