Samochód z LPG do 4500zł.

02 Sie 2016, 19:43

Barol napisał(a):Ładny ten Golf,obejrzyj. Vectra też ok.

Przed chwilą wróciłem z oględzin na które nie trafiłem :bored: Na marne zrobiłem 70km. To miała być ulica Spokojna 5 Osuchów, a to były takie zadupia że cały czas jakieś lasy, doły, wielkie kamienie, żadnych znaków itd. W nawigacji oczywiście nie znalazło adresów tylko samą ulicę. Jest Spokojna 7 jadę dalej, są jakieś pola, sady i po chwili Spokojna 1 :roll: Syn miał wyjechać motorem na jakiś przystanek. Przejechałem to całe zadupie wzdłuż i wszerz i żadnego przystanku nie znalazłem :o
Nabłądziłem, nakręciłem aż w końcu wróciłem do domu.
Nawet Mapy Google tego nie wykrywają :lol:
Jutro po pracy może obejrzę tą Vectre, czwartek mam wolny to może też coś obejrzę.
Piotrekcy
Początkujący
 
Posty: 84
Zdjęcia: 0
Auto: Ford Focus mk1 FL/Nubira z LPG
Silnik: 1.4 75KM/1.6 106KM
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna

03 Sie 2016, 12:27

Może ktoś mi powiedzieć coś o Corolli z tym silnikiem?
[link do oferty na Olx wygasł]
Piotrekcy
Początkujący
 
Posty: 84
Zdjęcia: 0
Auto: Ford Focus mk1 FL/Nubira z LPG
Silnik: 1.4 75KM/1.6 106KM
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna

03 Sie 2016, 15:26

Napisz do kolegi szybki,on dobrze zna temat.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

03 Sie 2016, 16:47

Ten Golf wydaje się ok.
3700zł, 1997r, kombi
1.9TD 75KM, dobre wyposażenie min. klimatyzacja, el. szyby, el. lusterka itd.
[link do oferty na Allegro wygasł]
Oczywiście dzwoniłem na ten numer, to odebrała jakaś pani i twierdzi że to jakaś pomyłka bo ona nic nie sprzedaje.
Napisałem mu wiadomość na PW.
Piotrekcy
Początkujący
 
Posty: 84
Zdjęcia: 0
Auto: Ford Focus mk1 FL/Nubira z LPG
Silnik: 1.4 75KM/1.6 106KM
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna

03 Sie 2016, 16:57

Ten diesel w Corolli jest z tych niezniszczalnych ale powolnych
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 15174
Zdjęcia: 455
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy: 05 05 2008
Auto: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

03 Sie 2016, 17:27

dzida napisał(a):Ten diesel w Corolli jest z tych niezniszczalnych ale powolnych

Dzwoniłem przed chwilą o nią. Poza tym tylnym pasem blacharsko jest ok. Silnik, zawieszenie itd. podobno bardzo dobrze. Jutro raczej ją obejrzę.
Jak mi się uda skontaktować z właścicielem Golfa to może się uda obejrzeć oba za jednym razem. Bo są z tego samego miasta.
Piotrekcy
Początkujący
 
Posty: 84
Zdjęcia: 0
Auto: Ford Focus mk1 FL/Nubira z LPG
Silnik: 1.4 75KM/1.6 106KM
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna

04 Sie 2016, 16:08

Tylko te 75km w Golfie przy większym obciążeniu będzie zamulone..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

04 Sie 2016, 20:58

Barol napisał(a):Tylko te 75km w Golfie przy większym obciążeniu będzie zamulone..

Ale jest to pancerny AAZ :D Ale dzisiaj z rana się dodzwoniłem i jest nieaktualne :(
Więc tak.
Oglądałem dzisiaj 2 samochody.
1. [link do oferty na Olx wygasł]
Tak wiem ten silnik bierze olej... 8) Przez telefon uzyskałem informacje że stoi pod Kauflandem z kartką więc podjechałem ją zobaczyć.
Niestety, ale na całym samochodzie są prowizoryczne zaprawki... Jak rdza wychodziła, to ktoś jedynie sprayem popsikał... Wygląda to paskudnie. Progi niby całe... Ale odpada...
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
2. [link do oferty na Olx wygasł]
Niestety handlarz :( Miał coś robione z przodem, podobno kiedyś spadł z lawety i nawet chłodnice musieli wymieniać. Jest lekkie wgniecenie na progu od strony błotnika, on nawet sam coś z tym błotnikiem robił co z resztą widać. Wszędzie jest na psikanie srebrnym sprayem... Zderzaki były oryginalnie czarne, tłumik też popsikał, nawet podłogę lekko zahaczył. Ale rdzy nie ma. W tym miejscu gdzie jest to wgniecenie na progu od spodu było coś robione, ale poza tym blacha jest zdrowa. Rozrząd i olej niedawno wymieniony. Ale jednak to handlarz... Widziałem jakiś dwóch mechaników i masę samochodów na placu, jak i widziałem jak w garażu robili jakiś samochód. Gdyby to był prywaciarz to nawet bym się nie zastanawiał. Ale sam nie ukrywał że po wymianie opon (kupił używki za 200zł), akumulatora, zrobieniu przeglądu i OC ten samochód wyszedł go 3000zł. Przejechałem się nim. Jedzie dobrze, pracuje na obydwu paliwach i przyśpiesza też dobrze. Ale wydech coś głośno chodzi (prawdopodobnie w którymś miejscu środkowy się nadpalił) i hamulec łapie dopiero na samym dole. Może jest zapowietrzony, a może się kończą... Mimo że jest to najlepszy samochód z tych, które oglądałem do tej pory to jednak odpuszczam :( Obawiam się handlarzy, zwłaszcza w takich tanich samochodach.
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
Jutro zadzwonię i może obejrzę tą Nubire 1.6 [link do oferty na Olx wygasł]
Piotrekcy
Początkujący
 
Posty: 84
Zdjęcia: 0
Auto: Ford Focus mk1 FL/Nubira z LPG
Silnik: 1.4 75KM/1.6 106KM
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna

05 Sie 2016, 22:28

Oglądałem tą Nubirę i wpłaciłem zaliczkę :D
Blacharsko idealnie. Progi na wiosnę były robione, ale porządnie bo nawet jest lakier, a nie są czarne. Cała reszta idealnie. Z resztą nic dziwnego, jak była cały czas w szopie trzymana :D
Silnik standardowo jak to Daewoo 16v poci się się pod pokrywą, ale nie kopci, chodzi cichutko i zaskakująco dobrze jedzie jak na 1.6 :o Katalogowo 11s do 100km/h i nawet na gazie czuć przyśpieszenie :D Podobno nie bierze oleju, zobaczymy :sly:
Wiadomo jak to w starym samochodzie jest parę rzeczy do ogarnięcia. Coś puka w tylnym zawieszeniu, może wahacze, a może amortyzatory się kończą. El. szyby nie działają, to raczej jakaś pierdoła typu bezpiecznik. Bo wątpię żeby się oba silniczki zepsuły :roll: Prawdopodobnie plecionka wydechu jest nadpalona, sam sprzedający mi to powiedział i rzeczywiście słychać że chodzi odrobinę za głośno.
209 tyś km przebiegu, ale jestem niemal pewien że jest oryginalny :D
Oni go kupili jako dwulatka i cały czas jeździł u nich. Silnik chodzi cichutko, a wnętrze jest zaskakująco zadbane. Mimo że ma ponad 200 tyś km, to na kierownicy nie widać żadnych śladów zużycia :D
W dodatku nie sprzedawał tego jakiś handlarz, jak wczoraj tego Lanosa, tylko jakaś rodzina. Jakiś starszy pan z synem lub zięciem, który był współwłaścicielem. Sprzedają bo kupili drugi samochód i widziałem że w szopie obok Nubirki stała Vectra C :D
Na dniach ją odbiorę to wstawię jakieś fotki :naughty:
Póki co jest jedna, którą strzeliłem na szybko podczas oględzin :mrgreen:
[link wygasł]
Piotrekcy
Początkujący
 
Posty: 84
Zdjęcia: 0
Auto: Ford Focus mk1 FL/Nubira z LPG
Silnik: 1.4 75KM/1.6 106KM
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna

06 Sie 2016, 14:17

Całkiem ładna ta Nubira.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

06 Sie 2016, 20:54

Nubira odebrana :yes:
Zbytnio nie miałem czasu na robienie fotek, bo niedawno wróciłem :D
[link wygasł]
Dziękuje wszystkim za pomoc :naughty:
Piotrekcy
Początkujący
 
Posty: 84
Zdjęcia: 0
Auto: Ford Focus mk1 FL/Nubira z LPG
Silnik: 1.4 75KM/1.6 106KM
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna

07 Sie 2016, 01:14

Załóż temat w dziale samochody, które pomogliśmy kupić :) generalnie całkiem ładna sztuka gratki zakupu ;)
Nowe Fotki Mojego Auta są w tym temacie
fiat-seicento-900-krzycha-vt94145.htm
Krzychu
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 4854
Auto: VW POLO 6R
Silnik: 1.2 TDI CR 75 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010