Samochod z USA

Samochod z USA

24 Lis 2007, 14:59

Witam was , wiem ze macie wieksze doswiatczenie w tych sprawach i chcialbym sie tylko dowiedziec czy warto zaufac tej witrynie :www.amerykanskiesamochody.pl , pisze poniewaz planuje zakup samochodu z USA , lecz jak kazdy szary czlowiek mam obawy co do tego ... moze ktos juz kozystal z uslug jakiejs firmy ktora sie zajmuje sprowadzaniem samochodow z usa , moze jakies doswiadczenia albo sugestie , prosze o pomoc :)
Nowis
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Różnorodne wersje Golfa na przestrzeni lat Różnorodne wersje Golfa na przestrzeni lat
    Debiut Volkswagena Golfa pierwszej generacji w 1974 roku okazał się początkiem imponujących historii pełnej sukcesów. Od tego czasu wyprodukowano ponad 33 miliony egzemplarzy tego modelu. Na szczególne podkreślenie ...
    Najlepszy Samochód Elektryczny w plebiscycie 2018 What Car? Najlepszy Samochód Elektryczny w plebiscycie 2018 What Car?
    Nowy Nissan LEAF został nagrodzony tytułem "Najlepszy Samochód Elektryczny" w plebiscycie 2018 What Car? Awards. Przyznanie nagrody zbiegło się w czasie z europejską prezentacją nowej generacji najlepiej sprzedającego ...

•  
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      ALT
      BMW i8
      Porsche 356