Samochód za +/- 15k benzyna

30 Sie 2015, 19:27

Astra okej :)
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

02 Wrz 2015, 10:25

Oglądałem Astrę, na moje oko była ok, ale Pani nie zgodziła się na wizytę w proponowanym przeze mnie warsztacie, gdyż znajdował się zbyt daleko (notabene 10km od jej miejsca zamieszkania...). Tylko diagnosci na terenie jej miejscowości wchodzą w grę. Chwilowo odpuszczam.
Znalazłem za to kolejnego Lexusa
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Znowu Pan z Bielawy. Na forum lexusa czytałem pozytywne opinie o samochodach, które sprzedaje i mimo niemal 300km odleglości zastanawiam się nad inwestycją w w/w. Co sądzicie o tym egzemplarzu i jeśli się orientujecie napiszcie ile mniej więcej może kosztować rejestracja tego auta z wszystkimi opłatami?
cummulus
Nowicjusz
 
Posty: 27
Przebieg/rok: 12tys. km
Auto: Lexus IS 200
Silnik: 2.0 155KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

02 Wrz 2015, 10:42

Ja bym skoczył, bo ma jeszcze innego jak ten nie przypasuje. Niektóre sprzedaje w kilka dni.
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 15174
Zdjęcia: 455
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy: 05 05 2008
Auto: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

02 Wrz 2015, 16:47

Ma 4 inne, tylko czarny nie był wystawiony do sprzedaży jeszcze. Pozostałe 3 są widoczne na zdjęciu :mrgreen:
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

06 Wrz 2015, 15:13

Kolejny Lex z Bielska, kiepskie zdjęcia i mniej podobający się sportcross niestety, ale może ktoś już oglądał lub jest w stanie ocenić:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Tu kolejny z Bielawy, ale już maksymalnie naciągnięty budżet, w tej cenie już jakieś is 300 można znaleźć. Orientuje się ktoś czy ów handlarz sprzedaje samochody już oclone, czy komplet opłat zostaje nabywcy do uiszczenia?
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Co ciekawe po włączeniu opcji "bezwypadkowe" samochód nie wyświetla się w wynikach.
cummulus
Nowicjusz
 
Posty: 27
Przebieg/rok: 12tys. km
Auto: Lexus IS 200
Silnik: 2.0 155KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

06 Wrz 2015, 16:45

1. Cena/rocznik/przebieg :lol: Na pewno coś nie tak, może nawet do zdjęć nie był w stanie ruszyć spod tej wiaty? :mrgreen:
Czarny fajny, zadzwoń do gościa i się zapytaj gdzie był uderzony i czy ma dokumentację :)
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    III runda NIGHT POWER 2013 GP w Łomży / relacja
    Kolejna impreza z cyklu NIGHT POWER 2013 Grand Prix za nami. Nawet deszcz nie zniechęcił fanów wysokooktanowej adrenaliny. Kiedy tylko ulica wyschła pierwsze auta stanęły na linii startu. 10 sierpnia na ulicy Spokojnej ...

06 Wrz 2015, 16:49

Ten z Bielska to jakiś trup - 2005r. za 15k? Za tyle chodzą ogarnięte z 99r.

michalllw z Bielawy sprzedaje auta do opłat. Ewentualny powrót jest na lawecie (sam załatwia), bo nie bawi się w wyrabianie podrabianych tablic. Krótko - Ty opłacasz.
Za to auta ma ogarnięte i sprzedaje bardzo szybko, więc jak masz chęć to leć, bo długo wisieć nie będzie.
IS 300 kupisz ale opłaty to 18,3% ale tutaj masz koniec produkcji IS 200 i opłaty trochę powyżej 3%
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 15174
Zdjęcia: 455
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy: 05 05 2008
Auto: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010