Samochód za 5 tyś.

14 Lut 2010, 23:47

Wiem czytałem i masz rację :grin: Ja też stosuję ten patent jak jak czymś małym, ale większość osób z którymi jeżdżę stosuje patent na zderzak i wychyłka. w moim akurat mi to nie przeszkadza :mrgreen:
Tribul
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 223
Miejscowość: Z Polski

14 Lut 2010, 23:47

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Kubuch
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2671
Miejscowość: Matplaneta
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Fiesta MK7 FL / Mini One
Silnik: 1,0 100 KM/1,6 90 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013

14 Lut 2010, 23:56

KaczorLSM napisał(a):A jak masz 200 koni pod maską to co robisz? Wyprzedzasz na zakrętach jadąc na czołówkę licząc, że się zmieścisz?


Nie nie o to mi chodziło, źle mnie zrozumiałeś. Nigdy mi się nie zdarzyło wyprzedzać na chama, albo na trzeciego. Przy mocniejszym silniku wiem że mogę sobie pozwolić wyprzedzić jak jedzie coś daleko, i wiem że zdążę, a w małym nigdy nie jestem tego taki pewien. Czasem jadąc, i widząc pusty drugi pas, a za 300 czy 400 metrów jest np zakręt, to autem z małym silnikiem za cholerę nie wezmę się za wyprzedzanie. Nie jestem świrem za kierownicą jeżeli o to Ci chodzi....
Tribul
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 223
Miejscowość: Z Polski

15 Lut 2010, 00:01

No i widzisz Kubuch, tabela pokazuje że 1.6 pali więcej :idea:

I po co ta burza w szklance wody była :?:
Samurajsj700 tez sobie przy tym trochę powojował i nonsensownych postów na liczniku dobił :mrgreen:
Ostatnio edytowany przez krikus 15 Lut 2010, 00:09, edytowano w sumie 2 razy
krikus
fs...VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 2694
Zdjęcia: 125
Auto: Opel Vectra C 1.8

15 Lut 2010, 00:03

KaczorLSM napisał(a):Byćmoże mam zbyt radykalne podejście ale po kilku sytuacjach na drodze z udziałem młodych osób nabrałem dystansu. Niemniej nie chcę też wrzucać wszystkich do jednego wora.


Hehehe nie jestem wcale taki młody a prawo jazdy mam od 10 lat. Nie jeżdżę też szybko bo mam wyobraźnię, i moja wyobraźnia podpowiada mi: masz mały silnik, nie wiesz czy coś nie nadjedzie i czy zdążysz? Nie wyprzedzaj :mrgreen:
Tribul
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 223
Miejscowość: Z Polski

15 Lut 2010, 00:17

Spoko, z tymi sytuacjami mówiłem ogólnie nie personalnie :)
KaczorLSM
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 694
Miejscowość: Lublin
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Badanie sprawności amortyzatorów
    Oj podnieśli mi ciśnienie . Nie wiem czy niektóre stacje SKP mają nieskalibrowane maszyny do badania sprawności amortyzatorów czy jest jakiś knif ? Bo tak . Miesiąc przed przeglądem okresowym pojechałem na stację ...

15 Lut 2010, 01:34

zaraz wam żyłki popękają :razz: kubuch nie wiem czy ten twoj motor est bardziej elastyczny moj w miescie dawal sobie calkiem fajnie rade i w trasie takze przyspieszenie dobre a i jak trzeba bylo przycisnac to i 190 km/h szedl, a do kirkusa to to ze ktos ma forda to powod do dumy ja tez sobie kupie focusa jak mi sie c3 znudzi tylko ze to bedzie 2. generacja bo mi sie podoba
tower
tower
Początkujący
 
Posty: 231
Miejscowość: kalisz

15 Lut 2010, 10:56

krikus napisał(a):Samurajsj700 tez sobie przy tym trochę powojował i nonsensownych postów na liczniku dobił :mrgreen:



Tutaj nie chodzi o liczbe postów,ale o wypowiedzenie sie w temacie,jeśli sie coś sensownego wie i chce sie tym podzielić z innymi,mnie np guzik obchodzi to ile mam postów,moge mieć nawet i 10tys,mi to lotto :wink:
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

15 Lut 2010, 17:13

Mnie też nie chodzi o liczbę ale niektórym być może tak. Wychylał się kozak jeden z drugim (Kubuch i Samurajsj700) i co ?
-Racji nie mieli.
g...o na autach się znają tylko zaśmiecają forum :idea:
krikus
fs...VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 2694
Zdjęcia: 125
Auto: Opel Vectra C 1.8

15 Lut 2010, 18:21

Zgadzam się Ten dane na pewno są dobre tylko jeszcze jedno mnie nurtuje :evil:
samurajsj700
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5369
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Czernichów/ Sląska
Auto: Audi A 4/WV golf 2 / samurai
Silnik: 90/70/70
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

16 Lut 2010, 02:28

krikus napisał(a):No i widzisz Kubuch, tabela pokazuje że 1.6 pali więcej :idea:


Nie pisałem cały dzień bo syn mi się rodził...
Cztery setki więcej przy nieporównywalnie lepszych osiągach 1,6... Niektórym żadne argumenty nie są w stanie przemówić do rozsądku. Poco wgóle ten głupi Ford produkował jakieś inne silniki poza przewspaniałym 1,4...
P.S.
Ne zamierzam więcej tu zaglądać więc możecie sobie pojeździć po mnie...
Kubuch
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2671
Miejscowość: Matplaneta
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Fiesta MK7 FL / Mini One
Silnik: 1,0 100 KM/1,6 90 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013

24 Mar 2010, 21:07

mama dwie corsy na sprzedarz za 4.5 tys 3 dzwiowa, 5 dzwiowa więcej informaci i fotki . [email widoczny po zalogowaniu]
ufix
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: kościan

25 Mar 2010, 00:46

Jezeli chodzi o forda to akurat najbardziej paliwożerne będzie 2.0 ale to wszyscy wiemy. 1.8 TDDi to jest cudo i jak mialbym coś polecic ta właśnie ten silniczek.
Alkomaty
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 376
Miejscowość: Warszawa

26 Mar 2010, 01:00

Panowie pozwolicie ze sie wtrace. Co sadzicie o tej corsie? Czy widac po fotkach ze byla bita? [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] troche stara ale i cena nie wydaje sie wygorowana jak na ten rocznik.
falusinski
Początkujący
 
Posty: 60
Miejscowość: śląskie/łódzkie

26 Mar 2010, 07:16

Prawy przód ewidentnie był puknięty i jesli Corsa to tylko ze wspomaganiem bo bez jezdzi sie tym jak czołgiem.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012