Samochodowy mecz Polska - Anglia na Stadionie Narodowym

Samochodowy mecz Polska - Anglia na Stadionie Narodowym

18 Wrz 2013, 12:38

Już 21 września na Stadionie Narodowym zobaczymy pojedynek symbolicznych reprezentacji Polski i Anglii, które zmierzą się w pełnym humoru i walki meczu..., samochodowego futbolu.

Image

Mecz Polska-Anglia będzie finałem widowiska. Szczypta piłkarskich emocji doda pikanterii najważniejszej imprezie motoryzacyjnej roku. Polska odsłona Top Gear Live będzie największą w historii edycją show na świecie! Wszystko wskazuje na to, że na Stadionie Narodowym tego wieczoru zasiądzie komplet widzów i padnie frekwencyjny rekord imprezy!

POLECAMY Wyścigi rydwanów zbudowanych na bazie skuterów Top Gear Live

"Z radością przyjęliśmy pomysł wprowadzenia do programu Top Gear Live meczu samochodowej piłki nożnej. Piłka nożna i motoryzacja to przecież dwie z największych narodowych pasji Polaków. Jestem przekonany, że naszym brytyjskim kolegom uda się w dowcipny sposób uchwycić ich wyjątkowy charakter. Trzymam też kciuki za zwycięstwo biało-czerwonych na Stadionie Narodowym" - mówi z uśmiechem Leszek Kurnicki, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN ORLEN.

Image

Skład obu drużyn będą tworzyć członkowie brytyjskiej ekipy Top Gear Live, a znani z ekranu prezenterzy staną na ich czele. Richard Hammond wcieli się w rolę kapitana Anglii, James May poprowadzi reprezentację Polski, a sędzią zostanie Jeremy Clarkson. Obie drużyny wyjadą na płytę Stadionu w składzie 5 samochodów każda. Cel jest taki sam jak w klasycznym futbolu, czyli strzelenie większej liczby bramek niż przeciwnik. Nie zabraknie narodowych barw obu drużyn, popisowego dryblingu, pięknych zwodów i celnych strzałów w okienko. Choć rozmiar piłki będzie dostosowany do wielkości aut, mecz samochodowego futbolu to prawdziwy test wytrzymałości i zdolności manewrowania dla kierowców.

POLECAMY Kolejne atrakcje na VERVA Street Racing 2013 – Top Gear Live

Pojedynki Polski i Anglii wzbudzają ogromne emocje od przynajmniej 30 lat, kiedy nasza reprezentacja wywalczyła na Wembley pamiętny remis 1:1. Zanim 15 października dojdzie do kolejnego spotkania piłkarzy Anglii i Polski, prowadzący Top Gear rozstrzygną tę rywalizację w swoim stylu. Miłośników futbolu z pewnością ucieszą nawiązania do historycznych meczów obu drużyn. A zanim na stadion wjadą prezenterzy Top Gear Live, publiczność rozgrzeje rywalizacja polskich gwiazd motoryzacji - członków zespołu VERVA Racing Team oraz ORLEN Team.

Image

Część Top Gear Live będzie prowadzona w języku angielskim, stąd dla widzów uruchomiona zostanie specjalna częstotliwość (95,1 MHz), na której będą mogli słuchać tłumaczenia angielsko-polskiego. Organizator zaleca zabranie ze sobą telefonów komórkowych z funkcją radia oraz słuchawek. Odbiór częstotliwości będzie także możliwy za pomocą zestawów radiowych VERVA Street Racing, dostępnych w cenie 20,00 PLN na terenie imprezy.

POLECAMY Top Gear Live w Warszawie - 21 września!

Wszyscy, którzy chcą zobaczyć to niepowtarzalne show, powinni się pospieszyć. Czwarta
w historii edycja największej imprezy motoryzacyjnej w Polsce cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W sprzedaży są jeszcze dostępne bilety na sektory G w cenie 99,00 PLN.

źródło: verva.pl
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 2298
Zdjęcia: 8333
Rejestracja: 18 Cze 2012, 12:53
Prawo jazdy od: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Fundacja Audi dla Środowiska wyróżniona przez ONZ Fundacja Audi dla Środowiska wyróżniona przez ONZ
  Centrum Ekologii "Pracownia Natura" w Breitengüßbach zyskało międzynarodowe uznanie. W imieniu Agencji ONZ ds. dziesięcioletniego Ekologicznego Planu Strategicznego, Melanie Huml, bawarska Sekretarz Stanu ds. Środowiska, ...
  System otwierania samochodu aplikacją na telefon System otwierania samochodu aplikacją na telefon
  Toyota, największy producent samochodów na świecie, jest zainteresowana inwestowaniem w nowe formy korzystania z samochodów, takie jak car-sharing. Z myślą o usprawnieniu takich usług opracowała nowy system ...

 •  
  • Warto przeczytać
  • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
   Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
   Autosacrum 2009
   GTP Light