Samochody osobowe przekazane dla szkół samochodowych

11 Lut 2021, 16:35

Renault Polska przekazało samochody szkołom samochodowym w Strzelcach Opolskich, Opolu i Gdańsku. Uczniowie będą korzystać z nich podczas zajęć praktycznych.

Do Niepublicznej Szkoły Branżowej I Stopnia w Strzelcach Opolskich trafił Renault Scenic, a Pracownia diagnostyki samochodowej w Zespole Szkół Mechanicznych w Opolu została wyposażona w modele Renault Laguna i Renault Megane. Auta zostały odebrane z Centrum Technicznego Renault przez firmę VIP CAR, która po odświeżeniu pojazdów dostarczyła je do szkół samochodowych.
Samochody osobowe przekazane dla szkół samochodowych Uczniowie Zespołu Szkół Samochodowych im. 1 Brygady Pancernej im. Bohaterów Westerplatte będą mogli natomiast korzystać z Renault Scenic III generacji. Auto wyposażone jest w popularny silnik 1.4. Samochód został przekazany szkole przez autoryzowanego dealera Renault PUH ZDUNEK Sp. z o.o. Placówka od dwóch lat dysponuje także modelami Renault Vel Satis i Megane CC, również przekazanymi przez Renault Polska i Renault Zdunek jako pomoc dydaktyczna.

Wszystkie auta będą wykorzystywane podczas zajęć praktycznych.

Centrum Techniczne Renault Polska od lat przekazuje samochody na potrzeby uczniów i studentów. Wkrótce do warsztatów szkół samochodowych trafią kolejne auta – Renault Laguna II i Scenic II.

źródło: Renault Polska | autor: Redakcja
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 3466
Zdjęcia: 12551
Prawo jazdy: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Wyciągarka w pick-upie. Gadżet czy konieczność?
    Czy pickup 4x4 jest dobrym wyborem do jazdy w terenie? W czasie, kiedy z rynku stopniowo znikają kolejne klasyczne terenówki i w sprzedaży pozostaje już niewiele modeli w rodzaju legendarnej Toyoty Land Cruiser, coraz ...
    Kamery wykrywają kierowców którzy używają telefonu w czasie jazdy
    Używanie telefonu komórkowego w czasie prowadzenia samochodu może skończyć się wypadkiem drogowym. Wciąż jednak bardzo wielu kierowców podczas jazdy pisze SMS-y lub rozmawia, trzymając telefon w ręce. Odpowiedzią ...

  •