SCENIC/XARA PICASSO Z LPG ZA 7000 ZŁ REALNE?

SCENIC/XARA PICASSO Z LPG ZA 7000 ZŁ REALNE?

20 Mar 2015, 09:18

Witam. Bardzo proszę o radę w sprawie auta. Potrzebuję samochodu na najbliższe 2-3 lata, Chciałabym żeby był większy w typie scenic/picasso, ponieważ mam 2 dzieci i 3-4 razy w roku zdarzają nam się dłuższe wyjazdy ze sporym bagażem. Budżet jakim dysponuje to tylko 7000 zł, z tego co się orientuje to stać mnie na 2000-2002 r. Dobrze żeby auto miało instalacje gazową. Może ktoś miałby czas i ochotę podrzucić jakieś interesujące oferty. Nie mamy z mężem dużego doświadczenia i niestety wczoraj przejechaliśmy 220 km zobaczyc picasso ,które miało być w stanie idealnym a zastaliśmy kompletną katastrofę. Czy któryś z tych jest wg Was godny uwagi ? Wchodzi w gre lokalizacja do 250 km od Szczecinka( zachodniopomorskie) [link wygasł]
Alokinadia
Obserwowany

Auto: nie mam

Re: SCENIC/XARA PICASSO Z LPG ZA 7000 ZŁ REALNE?

20 Mar 2015, 09:40

Scenic jak najbardziej jest osiągalny nawet poliftowy ale z Picasso będzie problem gdyż większość będzie miała już zapewne przeżarte progi.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Akumulatory ze stałym elektrolitem - mniejsze i większa pojemność Akumulatory ze stałym elektrolitem - mniejsze i większa pojemność
    Toyota planuje szybką ekspansję na rynku samochodów elektrycznych. Pionier rynku hybryd prowadzi najbardziej zaawansowane na świecie prace nad bateriami ze stałym elektrolitem, które mają być odpowiedzią na ...
    Mitsubishi Outlander Plug-in Hybrid EV Mitsubishi Outlander Plug-in Hybrid EV
    Nowy Outlander PHEV nie jest tylko odmianą obecnego na rynku wariantu z silnikiem spalinowym, ani modelem demonstrującym potencjał technologii hybrydowej typu plug-in, ale kolejnym wcieleniem Nowego Outlandera – obok ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      Autosacrum 2009
      S2020005