Schemat rozrządu Ford 1.0 ecoboost

Schemat rozrządu Ford 1.0 ecoboost

29 Paź 2017, 20:35

Cześć koledzy. Auto po kolizji, do wymiany obudowa rozrządu. Jakieś wskazówki, rysunki? Głównie pytania mam co do czujników wałków rozrządu (6M280) i koła pasowego. Sam rozrząd zostawiam w spokoju. Jakieś wskazówki? Czy tylko wykręcam i wkręcam?
qwerty1234
Obserwowany

Auto: fiesta

Re: Schemat rozrządu Ford 1.0 ecoboost

11 Lis 2017, 20:04

Czujniki tam nie mają regulacji z tego co wiem więc wystarczy je wymienić. Z rozrządem jest większy problem ale jak jest ok to producent przewiduje pierwszą wymianę dopiero po 240 tyś. km w tym silniku.
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3343
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Legalizacja gaśnicy potrzebna czy nie? Legalizacja gaśnicy potrzebna czy nie?
    Wprowadzono mi pewien mętlik w głowie. Niedawno zostałem zatrzymany do rutynowej kontroli drogowej. Policjant kazał mi pokazać gaśnice. Oczywiście na gaśnice nie mam legalizacji bo się skończyła, a zapomniałem zrobić. Policjant ...
    Warsztat lutniczy na kółkach na bazie modelu Nissana NV200 Warsztat lutniczy na kółkach na bazie modelu Nissana NV200
    Dwie firmy ze stanu Tennessee podjęły współpracę nad stworzeniem modelu Gibson/Nissan NV200 TM Compact Cargo, który został zaprezentowany podczas międzynarodowych targów motoryzacyjnych w Nowym Jorku. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Ferrari 458 Spider, żółty kolor
      Rage-Race 2009
      22
      Motocykle storehouse