Seat arosa 1.4TDI nie ładuje akumulatora

Seat arosa 1.4TDI nie ładuje akumulatora

13 Kwi 2013, 16:28

Witam
Mam autko Seat arosa 1.4TDi 2000rok i mam problem z ładowaniem akumulatora, alternator nie wzbudza się i nie świeci kontrolka, patrzyłem na bezpieczniki, przekaźniki, wtyki czy nie są poluzowane, a nawet wyciągnąłem licznik bo myślałem że może być jak w fiacie 126 (żarówka się spaliła to nie ładowało) a tu tylko full elektroniki i diody świecące więc tu na pewno nie leży problem. do wzbudzania alternatora idzie 2 przewody czerwony i niebieski i na tych przewodach niema żadnego napięcia do wzbudzania więc to nie może być wina alternatora. niby po kablu szedłem ale doszło do głównej wiązki i trop się urwał ;( jakieś pomysły??
diablok1
Obserwowany

Auto: Seat

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kia Picanto LPG (bi-fuel) - małe zwinne i oszczędne auto Kia Picanto LPG (bi-fuel) - małe zwinne i oszczędne auto
    W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na samochody małe o niskich kosztach eksploatacyjnych, Kia przygotowała wersję "dwupaliwową" najmniejszej pod względem wymiarowym linii Picanto. Debiutująca na 65 frankfurckim Salonie ...
    1/4 mili Bemowo - Wielki finał Gecko Cup / relacja 1/4 mili Bemowo - Wielki finał Gecko Cup / relacja
    1/4 mili - Wielki finał Impreza połączyła w całość wszystkie atrakcje poprzednich rund. Było to zatem ostateczne rozstrzygnięcie pojedynku polskich maszyn z zagraniczną konkurencją. W szranki z polskimi mistrzami jednej czwartej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009
      S2020005