Seat Ibiza 1.9 TDI 2002 Problem z klimatyzacją...

29 Mar 2008, 23:11

Witam
Mam ogromny problem, otóż zbliża się lato, a mi zaczęła nawalać klimatyzacja...
Czasami wszystko jest ok, ale co jakiś czas jak zrobi mi się ciepło włączam klimatyzacje przekręcam na najzimniejsze powietrze i co się dzieje? Leci ciepłe a czasami nawet bardzo ciepłe powietrze, dzieje się to sporadycznie nie wiem od czego to zależy.
Zauważyłem, że sprężarka od klimatyzacji czasami hałasuje (podobny odgłos do hałasu pompy wspomagania) i że nie włącza mi się wentylator od klimatyzacji. Miał może ktoś podobny problem?
Z góry dziękuję
adams
Nowicjusz
 
Posty: 4
  • 30 Mar 2008, 10:02

    Proponuję wybrać się jak najszybciej do warsztatu zajmujacego się klikamtyzacjami - hałasująca sprężarka oznacza kłopoty finansowe.Im szybciej zostanie naprawiona tym lepiej - jest to najdroższy element klimatyzacji.Czasami da się naprawić,a czasami trzeba wymieniać.
    Pozostaje tez pytanie kiedy robiłeś ostatnio przegląd klimy?Powinien on być zrobiony przed zimą,a raz lub dwa razy w ciągu roku.
    Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
    MotoAlbercik
    Moderator
    Awatar użytkownika
     
    Posty: 20285
    Zdjęcia: 1212
    Miejscowość: Tychy
    Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
    Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
    Paliwo: Benzyna + LPG
    Typ: Terenowy
    Skrzynia biegów: Automatyczna
    Rok produkcji: 2000
    • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

      Renault na salonie Rétromobile
      Renault na salonie Rétromobile, obowiązkowym wydarzeniu dla wielbicieli zabytkowych samochodów, odbywającym się w dniach 5-9 lutego 2020 roku na terenach wystawienniczych przy Porte de Versailles (hale 1, 2 ...