Seat Ibiza 1,9 TDI

Seat Ibiza 1,9 TDI

20 Sie 2010, 21:47

Witam. Jestem tu nowy, więc witam wszystkich. Mam prośbę o radę. W mojej ibizie wskaźnik temperatury pracuje " normalnie" pokazując 90 stopni, natomiast wg odczytu na VAGu temperatura wynosi 110 stopni, czyli za dużo. Mechanik głowi sie i nie wie co jest przyczyną. Moze ktoś cos doradzi????
eswu320
Nowicjusz

Miejscowość: Lipnica Murowana

Re: Seat Ibiza 1,9 TDI

22 Sie 2010, 21:28

Kiedyś czytałem artykuł właśnie na temat wskaźników temperatury wody. Z reguły jest tak, że temperatura wody różni się w trakcie jazdy. Wskazówka pokazująca temperaturę o wartości 90 stopni oznacza, że procesy zachodzące w układzie chłodzącym są poprawne. Jeśli nie gotuje się woda, oraz wentylator się załącza to wszystko powinno być ok. Na wszelki wypadek możesz zlać płyn chłodniczy i zalać go wodą. Jeśli temperatura na prawdę osiąga 110 stopni to woda się zagotuje i będzie można wtedy szukać przyczyny.
audia3
Nowicjusz

Miejscowość: z Polski
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Muzeum SKODY - 117 lat historii Producenta Muzeum SKODY - 117 lat historii Producenta
    W piątek 23 listopada 2012 roku odbyła się przedpremierowa prezentacja nowego Muzeum SKODY dla mediów, a trzy dni później (26 listopada) obiekt został uroczyście otwarty dla publiczności. Położone w Mladá ...
    Skoda Yeti 1.4 TSI z 7-stopniową skrzynią biegów DSG Skoda Yeti 1.4 TSI z 7-stopniową skrzynią biegów DSG
    SKODA wprowadza dla modelu Yeti z silnikiem 1.4 TSI 7-stopniową skrzynię biegów DSG. Mając na uwadze rosnącą popularność modelu Yeti z silnikiem 1.4 TSI (122 KM), SKODA poszerzyła ofertę umożliwiając zamówienie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11