Seat Ibiza - tylna wycieraczka

Seat Ibiza - tylna wycieraczka

16 Sty 2019, 12:04

Witam z racji uszkodzenia mechanizmu wycieraczek z tyłu, kupiłem nowy używany wraz z silniczkiem. Lecz po podpięciu I włączeniu zapłonu uruchamiają się przednie wycieraczki bez możliwości wyłączenia. Wymieniłem zakupiony mechanizm na kolejny I ta sama sytuacja. Co może być problemem? Dodam że przekaźnik sprawdzony. Pacjent to Seat Ibiza 6k Fl
Matrix
Nowicjusz

Re: Seat Ibiza - tylna wycieraczka

22 Sty 2019, 15:29

Może problemem są styki w manetce/przełączniku od wycieraczek.
Poruszaj tym przełącznikiem i zobacz czy coś się zmieni.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 35
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Unikalny system składania tylnych siedzeń – 1999 rok Unikalny system składania tylnych siedzeń – 1999 rok
    W jaki sposób w samochodzie typu minivan szybko uzyskać płaską podłogę? Przez lata odpowiedź brzmiała zwykle – wymontować tylne siedzenia. Toyota była prekursorem licznych i popularnych dziś rozwiązań typu „smart ...
    Volkswagen Amarok: większa moc, lepsze wyposażenie i komfort Volkswagen Amarok: większa moc, lepsze wyposażenie i komfort
    Volkswagen Amarok od końca czerwca jest produkowany w Hanowerze. Wszystkie Amaroki z podwójną kabiną trafią na rynek europejski i rosyjski. Wraz z rozpoczęciem produkcji w zakładzie Stöcken, do Amaroka wprowadzonych ...

•