Czujnik zderzenia Audi A3

21 Sty 2019, 10:18

Witam, problem dotyczy audi a3 8v z 2013 roku. Wczoraj wyskoczyła mi kontrolka poduszki, po podpięciu komputera wykryto błąd: "Czujnik zderzenia układu ochrony pieszych po stronie kierowcy - Przerwa / zwarcie z potencjałem plus". Z tego co się dowiedziałem to w a3 z przodu w zderzaku są 3 takie czujniki + w każdych drzwiach do okoła. Czy problem ten dotyczy konkretnie lewego czujnika z przednim zderzaku czy może to być np czujnik w drzwiach od strony kierowcy ?
mateo94
Nowicjusz
 
Posty: 4

22 Sty 2019, 13:45

mateo94 napisał(a):"Czujnik zderzenia układu ochrony pieszych po stronie kierowcy - Przerwa / zwarcie z potencjałem plus"
Myślę, że to będzie przedni lewy czujnik. Ja nie słyszałem o czujnikach ochrony pieszych w drzwiach.
Jesteś pewny że są trzy? Mi się wydaje że dwa czujniki połączone takim wężykiem który idzie w absorberze zderzaka tak jak na załączonym zdjęciu.
Czujnik zderzenia Audi A3
Kacper
Forumowicz VIP
 
Posty: 6842
Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Największy na świecie salon Audi w Dubaju
    Nowy salon Audi doskonale wpisuje się w obraz Dubaju - miasta rekordów. Niedawno odbyło się tu uroczyste otwarcie największego na świecie showroomu marki z czterema ringami. Uroczystość uświetnił występ amerykańskiej ...
    Z linii montażowej zjechał milionowy Tiguan w Wolfsburgu
    W ubiegłym tygodniu z linii montażowej zjechał milionowy Tiguan wyprodukowany w zakładach w Wolfsburgu. Był to biały Tiguan z pakietem R-Line i silnikiem 1.4 TSI o mocy 118 kW (160 KM). Tiguan jest najpopularniejszym SUVem ...

 
cron