Seat Leon Cupra R

28 Maj 2009, 18:36

Witam,mam zamiar zmienić auto...wybór padł na Leona Cupre R 1.8 ,225KM.
Proszę o opinie właścicieli,użytkowników,wszystkich mogących wypowiedzieć się w tym temacie.
Pozdrawiam
Bruner75
Początkujący
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 0
Miejscowość: TST
Prawo jazdy: 19 07 1993
Auto: Skoda Octavia II 1.9 TDI

29 Maj 2009, 09:23

Bruner75 napisał(a):Witam,mam zamiar zmienić auto...wybór padł na Leona Cupre R 1.8 ,225KM.
Proszę o opinie właścicieli,użytkowników,wszystkich mogących wypowiedzieć się w tym temacie.
Pozdrawiam

tak tylko zapytam czy nie wolałbyś nie wiele słabszego Leona Top Sport ?? 1,9 TDI 150 KM 390 nM ?? niskie spalanie - duże osiągi - nie wiele gorsze od tego którego masz zamiar kupić - zresztą były też wersje 4x4 (tzn. tylni napęd nie był stały tylko dołączany w razie potrzeby) Cupra w dieslu z tym samym silnikiem 1,9 TDI .
mój znajomy w pracy ma leona top sport 1,9 TDI - jest to oryginalny top sport - i to był pierwszy diesel które zrobił na mnie ogromne wrażenie - dzięki temu zdecydowałem się kupić zamiast 2,5 T benzyna - 3.0 V6 Diesel na którego na drodze nie ma mocnych ;-) pozdrawiam
Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców - Colin McRae
adam-and1
Aktywny

Miejscowość: Katowice
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: szukam igły ;-)
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Uważaj co kupujesz - handel dokumentami do wraków aut.
    Przykre i zaskakujące jest to, że nawet niemiecki sprzedawca wie na czym zależy złodziejom którzy kupują taki wrak. Na pierwszym miejscu zdjęcie dokumentów do auta ..... bo tylko one przedstawiają jakąś wartość.
    Manualna czy Automatyczna - jaką wybrać skrzynię biegów?
    Odpowiedź na tytułowe pytanie to jedna z ważniejszych decyzji, którą podejmuje się przy zakupie nowego samochodu. Za wyborem manualnej lub automatycznej skrzyni biegów mogą przemawiać argumenty czysto pragmatyczne, ...

•