Seat Toledo 1,8 B+G 1996r Problem z odpaleniem

Seat Toledo 1,8 B+G 1996r Problem z odpaleniem

30 Sty 2011, 01:31

Gdzie jest w tym aucie czujnik temperatury, bo nie wiem.

[ Dodano: 30 Styczeń 2011, 13:16 ]
Męczę się dwa dni i nic, ale zauważyłem, że wykręcając wszystkie świece i kręcąc rozrusznikiem tylko z dwóch środkowych cylindrów tryskają opary mieszanki, a jest to mono wtrysk, silnik na rozruszniku pracuje normalnie i zawory też nie wydają jakichś podejrzanych dźwięków, wtrysk paliwa jest też w gaźniku normalny miarowy, bo zdjąłem wierzchnią obudowę i patrzyłem ( równo i miarowo tryska mgiełką na przepustnicę), a silnik i tak jak odpali to tak jak by tylko na dwa cylindry. Pasek się nie przestawił, bo potrafił raz odpalić normalnie, ale na obrotach chodził, a jak puściłem pedał to zgasł i na nowo potem odpalał jakby tylko na dwa cylindry. Kto ma jakaś sugestie, co to może być proszę o poradę, bo inaczej czeka go laweta do mechanika na komputer po diagnozę.
zdzich495
Nowicjusz

Miejscowość: DDZ

Re: Seat Toledo 1,8 B+G 1996r Problem z odpaleniem

06 Lut 2011, 21:11

a na gazie tez ci pali na 2 cylindy?

[ Dodano: 6 Luty 2011, 20:13 ]
odepnij czujnik tamperatury niebieska wtyczka na krodzcu z przodu silnika
nie pisz glupot jak sie nie znasz
automaniakkkkkk
Nowicjusz

Miejscowość: rypin
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ośmiokołowiec, bo cztery koła to za mało! Ośmiokołowiec, bo cztery koła to za mało!
    Czy to nie przesada? Aktualne samochody koncepcyjne zasilane energią elektryczną mają po cztery koła. Eliica bo tak nazywa się ten pojazd ośmiokołowy różni się od nich diametralnie – jest duża ma 5100 mm długości, ...
    Jak uniknąć zderzenia samochodu z dziką zwierzyną? Jak uniknąć zderzenia samochodu z dziką zwierzyną?
    Zderzenie samochodu ze zwierzęciem wybiegającym na jezdnię może skończyć się tragicznie zarówno dla zwierzęcia jak i pasażerów pojazdu. W 2013 roku policja odnotowała aż 179 wypadków z udziałem zwierząt, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Honda Civic VI Coupe
      Toyota Corolla E11, 1997-1999
      W123 2,4D
      Audi R18 e-tron quattro z numerem 2