Seat toledo 2 1.9 tdi 110km

seat toledo 2 1.9 tdi 110km

19 Paź 2017, 19:34

Witam, mam duży problem, przez który niestety nie mogę jeździć autem..Po odpaleniu przez pierwsze kilka sekund auto zachowuje sie normalnie i nagle obroty spadają do około 500-800 i falują (auto chce zgasnąc), a także pojawia się kopcenie siwo/biały dym, gdy dodaje gazu nie reaguje..reaguje tylko przez te kilka pierwszych sekund aż obroty nie zaczną falować i nie zacznie kopcic.. Miałem tak już kilka razy, tylko że wtedy po prostu za 2 odpaleniem było już normalnie, stabilne obroty i było już ok, niestety dzisiaj pojechałem do pracy auto normalnie odpalilo i jechało, a dzisiaj wracam i coś takiego..próbowałem około 2 godzin i niestety musiałem wziąc auto na lawete i stoi u mechanika, i boje się, że zaraz będzie mówił że turbo do wymiany albo coś innego i pchać w koszty. Z góry dziękuje za odpowiedź
wojtk9
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 02 1993
Auto: seat toledo 2
Silnik: 1.9 tdi 110km

Re: seat toledo 2 1.9 tdi 110km

20 Paź 2017, 20:08

Skoro już dałeś auto do mechanika, to nie rozumiem, w jakim celu piszesz na forum....Przecież chyba nie myśłisz, że będziemy teraz się prześcigać, co stwierdzi mechanik....
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nissan LEAF ustanawia rekord jeździe na wstecznym w Goodwood Nissan LEAF ustanawia rekord jeździe na wstecznym w Goodwood
    Wielokrotnie nagradzany Nissan LEAF pobił kolejne rekordy. Nissan LEAF ustanowił rekord na dystansie 1,6 km, jadąc tyłem. Nissan LEAF najszybszym samochodem na dystansie 1 mili na wstecznym. Rekord ustanowiony podczas Goodwood ...
    King of Europe Drift 2012 Poznań / relacja King of Europe Drift 2012 Poznań / relacja
    W dniach 20 – 22 kwietnia na najbardziej prestiżowym obiekcie wyścigowym w Polsce, czyli na torze "Poznań" odbyła się jedna z najważniejszych imprez driftingowych w całej Europie, a więc inauguracyjna runda King of ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009