Seat toledo 2 1.9 tdi 110km

seat toledo 2 1.9 tdi 110km

19 Paź 2017, 19:34

Witam, mam duży problem, przez który niestety nie mogę jeździć autem..Po odpaleniu przez pierwsze kilka sekund auto zachowuje sie normalnie i nagle obroty spadają do około 500-800 i falują (auto chce zgasnąc), a także pojawia się kopcenie siwo/biały dym, gdy dodaje gazu nie reaguje..reaguje tylko przez te kilka pierwszych sekund aż obroty nie zaczną falować i nie zacznie kopcic.. Miałem tak już kilka razy, tylko że wtedy po prostu za 2 odpaleniem było już normalnie, stabilne obroty i było już ok, niestety dzisiaj pojechałem do pracy auto normalnie odpalilo i jechało, a dzisiaj wracam i coś takiego..próbowałem około 2 godzin i niestety musiałem wziąc auto na lawete i stoi u mechanika, i boje się, że zaraz będzie mówił że turbo do wymiany albo coś innego i pchać w koszty. Z góry dziękuje za odpowiedź
wojtk9
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 02 1993
Auto: seat toledo 2
Silnik: 1.9 tdi 110km

Re: seat toledo 2 1.9 tdi 110km

20 Paź 2017, 20:08

Skoro już dałeś auto do mechanika, to nie rozumiem, w jakim celu piszesz na forum....Przecież chyba nie myśłisz, że będziemy teraz się prześcigać, co stwierdzi mechanik....
17 kwietnia 2018 na guza mózgu zmarła moja kochana żona Beti, mając 44 lata. Na forum jestem teraz sporadycznie.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kierowco! Odłóż smartfon podczas jazdy Kierowco! Odłóż smartfon podczas jazdy
    Badania pokazują, że wykonywanie połączeń przez kierowcę trzymającego telefon/smartfon w dłoni podczas jazdy dwukrotnie zwiększa ryzyko wypadku. Z kolei czytanie i wysyłanie wiadomości zwiększa to ryzyko aż 6-krotnie(1). ...
    "Zielony Pociąg" Audi, napędzany energią z odzysku "Zielony Pociąg" Audi, napędzany energią z odzysku
    Koncern Audi rozwinął "zielony dywan", premier Badenii – Wirtembergii Winfried Kretschmann, dokonał otwarcia pierwszego odcinka kolejowego, służącego Audi do transportu towarowego, nie zanieczyszczającego środowiska ...

•