Shell Helix Ultra oryginalność oleju

Shell Helix Ultra oryginalność oleju

02 Maj 2017, 20:12

Może jestem przewrażliwiony ale zapytam, kupiłem tolej Shell Helix Ultra i zauważyłem ze z tyłu jest opis w instrukcji UA a na wszystkich poprzednich opakowaniach UA nie było sklep w którym kupiłem ten olej sprzedaje tez dużo właśnie na Ukrainę czyżby jakiś inny olej na tamten rynek? gorszy? inny?
fanatyk1
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 08 06 2011
Przebieg/rok: 46tys. km
Auto: Honda Civic VIII / VW Golf VII
Silnik: 1.8 VTEC, 1.2 TSI
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2009

Re: Shell Helix Ultra oryginalność oleju

02 Maj 2017, 20:42

fanatyk1 napisał(a):ten olej sprzedaje tez dużo właśnie na Ukrainę czyżby jakiś inny olej na tamten rynek? gorszy? inny?
podejrzewasz że w tym samym opakowaniu sprzedawali by gorszy olej??? Takie rzeczy mogą się dziać kupując z internetu ale ze sklepu to nie możliwe. Skoro sprzedają na Ukrainę więc i etykietka musi być w ich języku. Tak samo jest sprzedawany w Polsce to i po polsku masz napisane. Jesteś przewrażliwiony.
Porady blacharsko-lakiernicze
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type
Silnik: 2.0 na gnojówkę
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Korytarz życia - droga ekspresowa, autostrada Korytarz życia - droga ekspresowa, autostrada
    Gdy na autostradzie czy drodze szybkiego ruchu zdarzy się wypadek, w wielu europejskich krajach kierowcy mają obowiązek utworzyć tzw. korytarz życia (inaczej korytarz ratunkowy), czyli pozostawić wolne miejsce na przejazd ...
    Audi RS 5 Sportback 2018 - nadzwyczajna stylistyka i maksymalne osiągi Audi RS 5 Sportback 2018 - nadzwyczajna stylistyka i maksymalne osiągi
    Audi Sport wprowadza na rynek progresywny, pięciodrzwiowy model sportowy. Podczas New York International Auto Show debiutuje Audi RS 5 Sportback. Auto łączy w sobie pełną emocji stylistykę, wysokie wartości użytkowe oraz ...

•  
    • Opel Astra Sedan, Gliwice, przód
      Rage-Revolution Underground Run 2012, 4
      Kia Venga, przód
      Elektryczny tor wyscigowy dla samochodów