Skoda 120/105

skoda 120/105

05 Maj 2015, 19:09

Witam , czy ww samochody, skoda 105/120 warto jeszcze kupic do weekendowej jazdy, bardzo malo kilometrow. Czy po prostu beda sie zwyczajnie pier*olic? :>

[link wygasł]

[link wygasł]
fielmann
Nowicjusz

Auto: Nie mam

Re: skoda 120/105

05 Maj 2015, 20:46

U mnie w mieście ostatnio pare razy widziałem błękitną 105 na czarnych tablicach,jeżdzi nią starszy pan i auto jest w świetnym stanie.. jak będzie okazja to aż zapytam czy nie chce sprzedać choć podejrzewam że nie :wink:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa Kia Carens - kompaktowy MPV Nowa Kia Carens - kompaktowy MPV
    Kia Carens to kompaktowy MPV (Multi-Purpose Vehicle) zaprojektowany całkowicie od nowa z myślą o potrzebach nowoczesnej rodziny. Aerodynamiczna sylwetka, design "cab forward", wybór czterech jednostek napędowych, czterech ...
    Nowe wyścigowe Mitsubishi MiEV Evolution II na PPIHC Nowe wyścigowe Mitsubishi MiEV Evolution II na PPIHC
    Podczas 91. edycji słynnego wyścigu Pikes Peak International Hill Climb (PPIHC) nowe wyścigowe Mitsubishi MiEV Evolution II zajęły drugie i trzecie miejsce w kategorii pojazdów z napędem elektrycznym. Pojazdy poprowadzili ...

•  
    • Warto przeczytać
    • II KJS GS Rally - Ostrów Wielkopolski - 29.04.2012
      tiguan
      Toyota Sequoia TRD Sport, wnętrze
      Maluch w ubraniu