Skoda Fabia 2

10 Mar 2011, 19:14

Witam. Mam nową Skode Fabię 2 od tygodnia, po wyjechaniu z salonu zauważyłem drżenie kierownicy przy prędkości 90-100 km/h. Skoda jest na alu felgach. W serwisie wyważali mi koła trochę pomogło ale wraz czasem kierownica drży. Czy felgi albo opony są źle wykonane?
karvatex1
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Lublin

10 Mar 2011, 19:37

karvatex1 napisał(a):Czy felgi albo opony są źle wykonane?

Nie mozna wykuczyc ani jednego ani drugiego.Spróbuj zamienic koła z przodu na tył a wtedy moze bedziesz wiedział cos więcej...
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP
 
Posty: 6172
Miejscowość: Polska
Prawo jazdy: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

11 Mar 2011, 10:09

Skoro autko nowe to wykluczamy zawieszenie i jak napisał Migi60 problem w kołach. Ja jeszcze sprawdziłbym jadąc czy jak naciskasz hamulec to objaw się nasila czy zanika.
arciasty
Stały forumowicz
 
Posty: 1012
Miejscowość: koluszki

11 Mar 2011, 18:20

Po ponownym wyważeniu kół jet podobnie.
Jadąc tą samą trasą raz kierownica drży , a raz nie. Nie wiem od czego to zależy.
Czy wspomaganie działało by tak że ma to wpływ na drżenie?
karvatex1
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Lublin

23 Mar 2011, 09:45

Moim zdaniem najlepiej byłoby po prostu podjechać do ASO i niech Ci to dokładnie sprawdzą. Tutaj możemy tylko gdybać,a masz nowy samochód na gwarancji,więc wykorzystaj to.
AutoMisala
Początkujący
 
Posty: 89
Miejscowość: RYBNIK
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Toyota Corolla TE27 (1972–1974)
    To właśnie od niej zaczyna się wielka przygoda Corolli ze sportem. Pod maską lekkiego, ważącego zaledwie 855 kg nadwozia coupe ówczesnej Corolli TE27 zamontowano 115-konny silnik DOHC z Celiki. Ta wersja trafiła do ...