Skrzynka do alfa 147?

22 Paź 2009, 02:32

Planuję wymienić audio w alfie Romeo 147 – powiedzcie proszę czy do takiego małego auta opłaca się wstawiać skrzynkę basową? Jeśli tak to jaką?
Sebo_w
Nowicjusz
 
Posty: 3
Miejscowość: wawa

22 Paź 2009, 14:56

skrzynie to najlepsze rozwiazanie polecam zrobc samemu i ladniezabudowac ja w jakiejs wnece bagaznika i bedzie eststycznie :) jako material uzyj MDF, jak to zrobic i wzory znajdziesz google
Części Vectra C atrakcyjne ceny
gigit
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 240
Miejscowość: Kołobrzeg

27 Paź 2009, 04:35

a czy skrzynki nie da się zastąpić jakimś lepszym zestawem głośników? wolałbym uniknąć jakiejś skomplikowanej instalacji. dzieki.
Sebo_w
Nowicjusz
 
Posty: 3
Miejscowość: wawa

03 Lis 2009, 23:18

zaden zestaw glosnikow nie da ci takiego efektu jak skrzynia poza tym zrobienie nie jest szczegolnie skomplikowane za to efekt ..... sam zobaczysz
Części Vectra C atrakcyjne ceny
gigit
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 240
Miejscowość: Kołobrzeg

11 Lis 2009, 21:45

dzieki za wskazówki. u kumpla podpatrzyłem na prawdę ładnie grający zestawik i zakupiłem podobny - co prawda bez skrzyni ale dla mniej wymagającego słuchacza jakim jestem ja totalnie daje radę ;) wyciszyłem do tego przednie drzwi i wszystko gra na prawde super nawet na seryjnym radio.
wzmacniacz:
http://shofershop.pl/WZMACNIACZ_4_KANAL ... W-438.html
i głosniki:
http://shofershop.pl/DWUDROZNE_GLOSNIKI ... W-455.html
Sebo_w
Nowicjusz
 
Posty: 3
Miejscowość: wawa
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Jaki silnik wybrać w Toyota Yaris II (P9)?
    Toyota Yaris II została wprowadzona na rynek w 2005 roku (gościła na nim przez kolejne sześć lat do 2011) zastępując model pierwszej generacji który był dobrze przyjęty na rynku. W przypadku silników zmieniło ...