SLK r171 ------ wymiary bagażnika

18 Wrz 2020, 13:14

Witam serdecznie użytkowników forum :) . Jestem nowym użytkownikiem i być może przyszłym właścicielem samochodu marki Mercedes.

Samochód, który sobie upatrzyłem to SLK r171 przedliftowy w wersji 200 Kompressor.

Moje pytanie dotyczy wymiarów bagażnika przy zamkniętym dachu ponieważ będę woził w nim stół do masażu i chciałbym się dowiedzieć czy się zmieści wewnątrz. Wymiary zapakowanego stołu to 94 x 67 x 20 cm.

Prosiłbym o sprawdzenie jak ktoś znajdzie czas i ochotę.

Z góry dziękuję za pomoc ! :D

Pozdrawiam
Daniel
MercFananatic
Nowicjusz

19 Wrz 2020, 07:29

Nie wejdzie bo ma długość i szerokość jest ok 80 cm
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 62
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km

19 Wrz 2020, 09:03

Dzięki za odpowiedź :)

Mam jeszcze jedno pytanie. Może jakoś da się wymontować tę przegrodę oddzielającą przestrzeń pasażerską (za fotelami) od bagażnika????? I wtedy by się znalazło wystarczająco miejsca.
MercFananatic
Nowicjusz

22 Wrz 2020, 15:35

Nie kombinuj :) to nie jest samochód do wożenia takich gabarytów.
Rokiko
Stały forumowicz

Zdjęcia: 5
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Hilux Chinook 4×4 – kamper przepustką do przygody
    Kamper zbudowany na terenówce to marzenie wielu podróżników. Nie musi być nowy – wystarczy funkcjonalna aranżacja części mieszkalnej opartej na niezawodnym samochodzie, który poradzi sobie ...
    [VAN-C] Xsara Picasso 1,6 / C-Max I 1,8 / Zafira B 1,9 / Scenic II 1,9
    Podstawowe kryteria zestawienia: - kompaktowy minivan - silnik diesla o mocy ok. 120KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2005r. Wytypowane modele do zestawienia: - Citroen Xsara Picasso 1,6 HDi - 109KM - ...

•  
    • Warto przeczytać