Sportowy do 180tys Zł

Re: Sportowy do 180tys Zł

09 Gru 2007, 14:55

Polecałbym nowego auta Opla GT 2.0 turbo. 264 KM. Przyspieszenie 0-100 km/h poniżej 6 s. a Vmax 230 km/h i kosztuje 122 000 zł.

Pozdro :wink:
Per aspera ad astra
Tiguan
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Pruszków

Re: Sportowy do 180tys Zł

03 Sty 2008, 20:56

ja tez szukam własie autka sportowego do 200 tys zł ale nic znalesc nie moge wpadnij do mnie na forum bo tam tez mam dosyc dobre propozycje :) endrju dobre autka podał moze cos z tego wybiore :) musimy sobie pomagac bo dos mały wybór w tej naszej polsce :evil: jak chcesz to tu jeszcze zajrzyj [link wygasł] tez tu szukałem :) jeszcze troche kasy i bedzie juz duzo wiecej aut :) pozdrawiam
mati222
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kia Ceed 2 - led reflektor przód jak naprawić? Kia Ceed 2 - led reflektor przód jak naprawić?
    Koledze zepsuł się reflektor mianowicie nie zapala mu się led w jednej z lamp nie świeci w ogóle a w drugiej miga czasami. Są to wersje europejskie zwykłe soczewki z ledami (nie Xenon) czy jest możliwość naprawienia ...
    Jazda we mgle Jazda we mgle
    Jazda we mgle to jak jazda w chmurach, z tą tylko różnicą, że ich dolna podstawa styka się z powierzchnią ziemi. Kierowanie samochodem w takich warunkach wpływa negatywnie na percepcję wzrokową , m.in. trudniej ocenić ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      GTP Light
      Jaguar