Sprawdzę auto dla ciebie !!!

Sprawdzę auto dla ciebie !!!

14 Cze 2009, 14:42

Dla chętnych mój kolega sprawdza auta.

PROPOZYCJA JEST SKIEROWANA DO OSÓB NIE MAJĄCYCH CZASU LUB NIE BĘDĄCYCH PEWIEN CZY WARTO WYBRAĆ SIĘ KILKASET KM W CELU OBEJRZENIA AUTA. Za 30-50zł umówię się, pojadę i sprawdzę organoleptycznie wybrane przez ciebie auto osobowe od prywatnego sprzedawcy do 20tys zł. Sprawdzam auta tylko i wyłącznie w Warszawie. Sprawdzenie polega na:
- zebraniu informacji o bolączkach danego modelu przed oględzinami np. problemy z pompą wtryskową w silnikach TDS BMW
- organoleptycznej ocenie nadwozia
- wstępna ocena stanu mechanicznego auta
- zebraniu faktycznych informacjii o stanie auta oraz wyłapaniu rzeczy, które sprzedawca stara się ukryć przy sprzedaży
- sporządzenie listy plusów i minusów auta

Za te pieniądze dysponuje jedynie doświadczeniem, które zdobyłem przez 10lat gdy mój ojciec sprowadzał auta z zachodu. Osobiście prowadziłem ponad 230 aut. Istnieje możliwość sprawdzenia wybranego auta w wybranej stacji diagnostycznej przy dodatkowej opłacie oraz zgodzie właściciela.

Kontakt:
rafal.kubak@wp.pl
602-669-480
NFSU9
Aktywny

Miejscowość: WWA
Auto: 350z
Silnik: 3.5v6 300km

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Tajemniczy LFA znowu na Nordschleife. Lexus szykuje nowe auto? Tajemniczy LFA znowu na Nordschleife. Lexus szykuje nowe auto?
    Lexus ponownie wykorzystuje częściowo zakamuflowany model LFA do testów na Północnej Pętli toru Nürburgring. Nad czym pracują Japończycy? Czy to kolejna zapowiedź modelu LC F, czy po prostu próby ...
    Opel ADAM mały elegancki samochód miejski Opel ADAM mały elegancki samochód miejski
    Firma Opel wraz z całkowicie nowym pojazdem ADAM po raz pierwszy wprowadza na rynek mały elegancki samochód miejski, a tym samym toruje swojej marce drogę do rozwoju w modnym segmencie A. Opel ADAM łączy w sobie śmiałą ...

•