Sprzedane auto - Nabywca nie przerejestrował

Sprzedane auto - Nabywca nie przerejestrował

03 Cze 2014, 19:21

Cześć, zdarzyło Wam się kiedyś, że sprzedaliście auto, a kupujący nie zarejestrował go i zaczęły przychodzić do Was jakieś pisma od zakładu ubezpieczeń, urzędów itp? Czekamy na Wasze historie! piszcie tutaj.
KameraTurbo
Nowicjusz

Auto: Skoda Octavia

Re: Sprzedane auto - Nabywca nie przerejestrował

04 Cze 2014, 09:41

A czy to jakaś nowość? Za nie przerejestrowanie samochodu po jego zakupie nie ma niestety żadnej kary. Dlatego ważne jest, żeby po sprzedaży samochodu od razu iść zgłosić w WK i u ubezpieczyciela sprzedaż. Uniknie się wówczas wielu problmów.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

Re: Sprzedane auto - Nabywca nie przerejestrował

06 Cze 2014, 19:51

z ubezpieczalni i tak by ci przyszło nawet jakby zarejestrował - oni zawsze przysyłają dopóki ty nie zgłosisz. Nie masz się co martwić - do mnie mandaty z fotoradaru przychodziły - poinformowałem służby komu sprzedałem i koniec z mandatami:)
marcpinio
Początkujący

Auto: mitsubishi carisma
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Superb w nowym stylu Superb w nowym stylu
    Nowy Superb wprowadza ŠKODĘ na kolejny poziom w wielkim stylu. Nieziemski design rozpoczyna nową erę ŠKODY, czyniąc każdą podróż wyjątkowym wydarzeniem, a klasa premium właśnie stała się dostępna. Nowa ...
    Lexus LS z układem Climate Concierge Lexus LS z układem Climate Concierge
    Układ Climate Concierge – pierwszy na świecie kompleksowy system nadzorowania klimatu w kabinie samochodu. Nowy LS wyposażony jest w mnóstwo zaawansowanych technicznie urządzeń pokładowych, do minimum ograniczających ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      S2020005
      GTP Light