Sprzedane auto, umowa, kupujący domaga się zwrotu pieniędzy

Sprzedane auto, umowa, kupujący domaga się zwrotu pieniędzy

05 Cze 2013, 05:12

Witam,

Chodzi o taką nieprzyjemną sytuację, otóż sprzedany został samochód, podpisana standardowa umowa kupna - sprzedaży, wszystko podpisane i wydawać by się mogło, że to wszystko. Niestety, następnego dnia dzwoni osoba, która auto kupiła, że przy wizycie u mechanika wyszły na jaw jakieś wady auta. Ja jestem osobą prywatną, o tych wadach nie wiedziałem. Kupujący domaga się zwrotu pieniędzy, ale czy istnieje taki przepis? W sporym teoretyzowaniu równie dobrze on w drodze powrotnej mógł coś spsuć w aucie.
Offro
Początkujący

Re: Sprzedane auto, umowa, kupujący domaga się zwrotu pieniędzy

08 Cze 2013, 10:41

Zeskanuj i podaj całą treść umowy KS. Oczywiście bez danych osobowych.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[B] Corsa C 1,2 / Clio II 1,4 / Yaris I 1,0 / Polo III 1,4 [B] Corsa C 1,2 / Clio II 1,4 / Yaris I 1,0 / Polo III 1,4
    Podstawowe kryteria zestawienia: - hatchback segmentu B - silnik benzynowy o mocy ok. 70KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2000 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Opel Corsa C 1,2 - 75KM - Renault ...
    Niepowtarzalny Opel ADAM w modnym segmencie A Niepowtarzalny Opel ADAM w modnym segmencie A
    Opel ADAM niewielki pojazd o długości zaledwie 3,7 i szerokości 1,97 metra (wraz z lusterkami bocznymi) oferuje praktycznie nieograniczone możliwości w zakresie zaspokajania indywidualnych potrzeb użytkowników. Na ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI