Sprzedaż auta zza granicy za granicę

Sprzedaż auta zza granicy za granicę

11 Paź 2010, 17:46

Mam problem, kupiłem auto z Holandii i niestety nasz Urząd Skarbowy odmawia mi wydania zaświadczenia vat-24 (odwoływałem się- nic nie dało). Powodem było iż miałem dokument wywozowy na kogoś innego i nie uwierzyli mi, ze byłem po te auto w Holandii. Mam opłacone cło a to skutkuje, że nie mogę już nic zrobić z tym autem w kraju. Planuję zatem jechać do Holandii i z powrotem go tam sprzedać. Czy ktoś wie o jakiś przeciwwskazaniach, co jest potrzebne abym mógł tam jechać i liczyć na sprzedaż. Proszę o pomoc.
brewin
Nowicjusz

Miejscowość: Toruń

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Samochody użytkowe Volkswagena - szeroka paleta modeli Samochody użytkowe Volkswagena - szeroka paleta modeli
    Najważniejszymi punktami są ekologiczne koncepcje samochodów, napęd na wszystkie koła samochodów użytkowych VW i specjalistyczne zabudowy. Dodatkową atrakcją technologiczną jest Prototyp eT! Na najważniejszych ...
    Przymrozki, mokre liście i oślepiające niskie słońce Przymrozki, mokre liście i oślepiające niskie słońce
    Przymrozki, mokre liście i oślepiające niskie słońce to jesienne pułapki pogody, które zwiększają niebezpieczeństwo kolizji. Trenerzy Szkoły Jazdy Renault przypominają jak prowadzić samochód w takich warunkach. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Autosacrum 2009
      S2020005
      GTP Light