Sprzedaż pojazdu, problem

20 Wrz 2011, 00:16

Witam,

Jestem nowy i mam problem, chcę sprzedać pojazd, nie jest to samochód, problem polega na tym że: Pojazd kupilem powiedzmy 4 miesiace temu zarejestrowany w polsce, oplacilem skarbowke, nastepnie kilka dni pozniej mialem kolizje. Za nim dostalem pieniadze z odszkodowania, za nim zaczalem cos z nim robic, minely 3 miesiace, przez ten czas pojazdu nie przerejestrowalem bo i po co skoro nie korzystam z niego tylko w garazu stoi? Pojazd naprawilem, i od razu wystawilem na sprzedaz( w miedzy czasie pomyslalem zalatwie wszystkie sprawy), nie sadzilem ze tak szybko znajda sie osoby zainteresowane , i tutaj tkwi problem, czy to ze motocykl nie jest zarejestrowany na mnie( mam umowe kupna-sprzedazy z poprzednim wlascicielem) stanowi jakis problem w odsprzedaniu tego pojazdu innej osobie przeze mnie?
rejuzytkow
Obserwowany
 
Posty: 1

21 Wrz 2011, 11:56

rejuzytkow napisał(a): czy to ze motocykl nie jest zarejestrowany na mnie( mam umowe kupna-sprzedazy z poprzednim wlascicielem) stanowi jakis problem w odsprzedaniu tego pojazdu innej osobie przeze mnie?

Nie ma zadnego problemu.Nowemu kupującemu musisz przekazać orginał umowy k/s z poprzednim wlascicielem...
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP
 
Posty: 6173
Miejscowość: Polska
Prawo jazdy: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Oznaczenia tablic rejestracyjnych Policji
    Sprawdź, jak rozpoznać auto po numerze rejestracyjnym Policji. Poniżej przedstawiamy aktualne tablice rejestracyjne używane na terenie naszego kraju. HPA – Komenda Główna Policji HPL – Wyższa Szkoła Policji ...