Sprzedaż samochodu za garanice - umowa - handel Afryka

Sprzedaż samochodu za garanice - umowa - handel Afryka

25 Kwi 2012, 00:07

Witam.
Mam pytanie odnośnie sporządzenia umowy kupna sprzedaży samochodu za granice. Czy jest jakiś wymóg co do tego że musi być ona w dwóch językach? Czy może być tylko w języku polskim? Ewentualnie czy taką dwujęzyczną umowę trzeba przedstawić z adnotacja tłumacz przysięgłego?
Jakie opłaty wiążą się ze sprzedażą za granice. Może ktoś już taką procedurę przechodził jeśli chodzi o sprzedaż auta do Afryki i jest w stanie się wypowiedzieć co i w jakiej kolejności załatwić. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
pop2
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: megane

Re: Sprzedaż samochodu za garanice - umowa - handel Afryka

09 Sty 2014, 19:01

Nie wiem dokładnie czy dokumenty muszą być w dwóch językach ale wydaje mi się że tak. Dobrze by było gdybyś zapytał w jakimś biurze tłumaczeń np mTłumaczenia. W tym biurze wykonują wszystkie rodzaje tłumaczeń w praktycznie wszystkich językach.
pietrucha5
Nowicjusz

Auto: peugeot
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Felgi samochodowe - rozstaw i ilość śrub Felgi samochodowe - rozstaw i ilość śrub
    Przedstawiamy dwa parametry montażowe felg samochodowych (średnicę śrub i ich ilość) zarówno stalowych jak i aluminiowych. Są one na tyle ważne, że oba te parametry muszą być dokładnie takie same jak zalecił producent ...
    [E] Audi A6 C4 2,5 TDI / Mercedes E 300 D w124 / Peugeot 605 2,5 TD [E] Audi A6 C4 2,5 TDI / Mercedes E 300 D w124 / Peugeot 605 2,5 TD
    Podstawowe kryteria zestawienia: - segment E - silnik diesla o mocy ok. 130KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 1995 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Audi A6 C4 2,5 TDI - 140KM - Mercedes E 300 D ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009
      GTP Light