Wyrejestrowanie auta z Włoch.

wyrejestrowanie auta z Włoch.

08 Sty 2014, 12:00

Zakupiłam rok temu auto we Włoszech. Mam włoską kartę pojazdu na której widnieje mój włoski adres zamieszkania. W karcie nie ma wzmianki o wyrejestrowaniu go z Włoch. Mam tez dowód rejestracyjny auta oraz umowę odkupienia od poprzedniego właściciela. Zaraz po zakupie zachorowałam i auto stało w garażu. Nie ma ubezpieczenie. Teraz chcę je sprowadzić do Polski i sprzedać. W wydziale rejestracji w Polsce powiedzieli mi że oni go zarejestrują bez wyrejestrowania z Włoch. Ale czy we Włoszech nie poniosę żadnych konsekwencji z tytułu nie wyrejestrowania go? Proszę o doświadczonych w tej kwestii o udzielenie mi porady jak mam się zachować. Proszę też o namiary na tanią lawetę międzynarodową z południa Włoch.
milix1
Obserwowany

Prawo jazdy od: 15 06 2001
Auto: opel zafira

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Przegląd samochodu przed zimą - co warto sprawdzić? Przegląd samochodu przed zimą - co warto sprawdzić?
    Okres zimowy jest trudny i nasze samochody żeby były w pełni sprawne w tym czasie to powinniśmy dokładnie przejrzeć samochód i usunąć wszystkie te usterki, które mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy ...
    Mazda5 bardziej elegancka, praktyczna i bezpieczna Mazda5 bardziej elegancka, praktyczna i bezpieczna
    Mazda5 to model, który wprowadził przesuwane drzwi boczne do świata minivanów. Dostępny w trzech nowych kolorach karoserii – czerwonym Zeal Red, czarnym Jet Black i szarym Meteor Grey. Wnętrze samochodu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50