Stary kurs na przewóz rzeczy

stary kurs na przewóz rzeczy

05 Lis 2010, 11:33

Witam
W roku 2008 zrobiłem kurs na przewóz rzeczy ( kosztował mnie wtedy 700 zlotych),
aktualnie nie pracuje w zawodzie kierowcy ale mam pytanie odnosnie ważności owego kursu.
Mianowicie czy kurs ten jest ważny?
No i co gdy trzeba bedzie zrobić część dodatkowa po 5 latach tj. w 2013- czy bede musiał płacić jak za nowy kurs czy dla tych którzy robili kurs przed zmiana przepisów są jakies niższe ceny?
Z góry dziękuje za poświecony czas.
zelazny
Nowicjusz

Miejscowość: zabrze

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mercedes-Benz A 45 AMG fascynujący samochód kompaktowy Mercedes-Benz A 45 AMG fascynujący samochód kompaktowy
    Po raz pierwszy w historii sportowy oddział Mercedes-Benz prezentuje fascynujący samochód kompaktowy. A 45 AMG to element strategii "AMG Performance 50", stworzonej dla uczczenia 50. urodzin AMG w 2017 roku. Do jego ...
    FIAT 500 L - auto zbudowane z myślą o rodzinie FIAT 500 L - auto zbudowane z myślą o rodzinie
    FIAT 500 L - stylistycznie włoska nowość nawiązuje do miejskiej, kultowej 500-setki, jest autem zbudowanym z myślą o rodzinie. Będzie go można podziwiać podczas targów MOTOR SHOW 2013 w Poznaniu. Większością wymiarów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Subaru Impreza STI
      MINI Clubman Bond Street, tył