Strona promująca warsztaty

19 Lut 2024, 17:38

Dzień dobry
Zwracam się z pytaniem do właścicieli warsztatów samochodowych, mechaników i klientów warsztatów samochodowych osobowych i ciężarowych. Planuje założyć stronę internetową zrzeszającą warsztaty samochodowe i ich klientów. Strona internetowa miałaby promować warsztaty samochodowe i ułatwiać im kontakt z klientem i pracę poprzez szereg ułatwień takimi jak grafik online klientów z możliwością rezerwacji terminów, programem wystawiającym faktury i wiele innych. dla klientów strona miałaby ułatwić wybór warsztatu poprzez użycie lokalizacji i znalezienie w pobliżu warsztatów czy opinie innych klientów, usługi jakie oferuje dany warsztat czy sprawdzenie cen i ewentualnych promocji warsztatu. Oczywiście planuje stronę elastyczną wykorzystującą pomysły warsztatu i opinie co do prowadzenia strony klientów warsztatów. Opłatę za ogłoszenie warsztatu na stronie planuje w formie subskrypcji z stałą miesięczną opłatą niezależną od wygenerowanego zysku z strony warsztatu.
Proszę o opinie co sądzicie o takim pomyśle?
Kwid
Obserwowany
 
Posty: 2
  • 19 Lut 2024, 21:53

    Kwid napisał(a):Opłatę za ogłoszenie warsztatu na stronie planuje w formie subskrypcji z stałą miesięczną
    Konkretnie ile ?
    Nie odpowiadam na problemy na PW
    bonifacy
    Stały forumowicz
     
    Posty: 4727
    Zdjęcia: 0
    Prawo jazdy: 01 01 1981
    Auto: Fabia II , Fabia II
    Silnik: 1,4 CGGB , 1,4 BXW
    Paliwo: Benzyna + LPG
    Typ: Kombi
    Skrzynia biegów: Manualna

    19 Lut 2024, 21:58

    To zależy od kosztów. szacuje do 500 zł
    Kwid
    Obserwowany
     
    Posty: 2

    19 Lut 2024, 22:29

    Kwid napisał(a):To zależy od kosztów.
    Czyich ? Jak Twoich to mnie jakby co mnie nie interesują .
    Kwid napisał(a):szacuje do 500 zł
    Czyli będzie 500. Ja osobiście wypadam z tej oferty .
    Nie odpowiadam na problemy na PW
    bonifacy
    Stały forumowicz
     
    Posty: 4727
    Zdjęcia: 0
    Prawo jazdy: 01 01 1981
    Auto: Fabia II , Fabia II
    Silnik: 1,4 CGGB , 1,4 BXW
    Paliwo: Benzyna + LPG
    Typ: Kombi
    Skrzynia biegów: Manualna