Superbrands 2014/2015 dla Lexusa w Polsce

19 Lis 2014, 15:28

Międzynarodowa organizacja The Superbrands Ltd., działająca obecnie w 87 krajach, od ponad 20 lat wyłania i nagradza najsilniejsze marki funkcjonujące na rynkach narodowych.

Tytuł Superbrands 2014/2015 został przyznany Lexusowi w Polsce w wyniku Procesu Certyfikacji składającego się z badania konsumenckiego, przeprowadzonego przez instytut badawczy ARC Rynek i Opinia na próbie ponad 15 000 polskich respondentow, oraz głosowania ekspertów Rady Marek.

Badanie konsumenckie zrealizowano w dniach 4-30 września 2014 r., metodą CAWI, na próbie N=15035 i objęło ponad 2400 marek w 110 kategoriach.

Przypominamy że to kolejny tytuł dla Lexusa w Polsce: niedawno najpopularniejszy tygodnik motoryzacyjny w Polsce – Auto Świat, przeprowadził Narodowy Auto Test - internetowe badania dotyczące opinii na temat samochodów, salonów, serwisów.

Niekwestionowanym zwycięzcą Narodowego Auto Testu 2014 został Lexus. Zarówno w kategorii zadowolenia ze swojego samochodu jak i fachowości i obsługi w autoryzowanych stacjach dealerskich.

POLECAMY Lexus RC F - model coupe

Tytuł Superbrands 2014/2015 dla Lexusa w Polsce to potwierdzenie najwyższej jakości i docenienie działań Lexusa, który od lat ustanawia wzorce w zakresie solidności projektowania, jakości, trwałości i niezawodności, pozostaje wrażliwy na zmieniające się oczekiwania klientów, domagających się mniejszego zużycia paliwa i bardziej emocjonującej dynamiki jazdy, lepszego wyposażenia i bardziej zaawansowanej ergonomii.

źródło: Lexus
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 3283
Zdjęcia: 12003
Prawo jazdy: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Ciało dziecka nagrzewa się 3 do 5 razy szybciej niż dorosłego!
  Nadszedł okres wakacyjnych upałów. Na wysoką temperaturę powietrza powinni szczególnie uważać kierowcy. Niebezpieczne jest samo przebywanie w rozgrzanym samochodzie – nie powinno się w nim pozostawiać ...
  Wymiana oleju w automatycznej i manualnej skrzyni biegów
  Większość kierowców doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną funkcję pełni olej w samochodzie. Niestety, choć zazwyczaj pamiętamy o konieczności jego wymiany w silniku, zapominamy o skrzyni biegów. Wciąż ...

 •  
  • Warto przeczytać