Suv do 55tysiecy

Suv do 55tysiecy

01 Lut 2012, 11:02

Witam wszystkich specjalistów.
Od jakiegoś czasu nosze sie z zamiarem zakupu samochodu z pojemnym bagażnikiem oraz drobnymi aspiracjami terenowymi.Samochód ma mi służyć na co dzień i do dość częstych wypadów w lekki teren.Od zawsze bylem zakochany w G klasie jednak znalezienie odpowiedniego egzemplazu graniczy z cudem.Kolejna miłością jest Discowery jednak wiele się mówi o awaryjności samochodów tej marki oraz spalanie powyższych samochodów mogło by mnie wykończyć finansowo.
Analizuje rynek samochodów,oglądam myślę i marze i sam już nie wiem co bylo by najlepsze
Mam na dziś dzień moimi typami sa
Mitsubishi outlander(w miarę pakowny i ekonomiczny)
Suzuki Grand Vitara(dobre właściwości terenowe - spore spalanie)
Czy macie jakieś inne propozycje?? bądź jakieś rady co brać pod uwagę na co uważać?Pozdrawiam
bruce
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ponad 210-konna Toyota Yaris Ponad 210-konna Toyota Yaris
    Sportowa wersja Yarisa z mocnym silnikiem benzynowym. Wraz z nim Toyota powraca do segmentu hot hatchów. Auto o 3-drzwiowym nadwoziu i silniku 210 KM to ogniwo łączące Yarisa WRC z rynkową linią najpopularniejszego ...
    Włącz kierunkowskaz przed wyprzedzaniem lub skrętem Włącz kierunkowskaz przed wyprzedzaniem lub skrętem
    Według "Europejskiego barometru odpowiedzialnej jazdy 2015", aż 44% polskich kierowców zapomina włączyć kierunkowskaz przed wyprzedzaniem lub skrętem. Tymczasem to niezbędny element bezpiecznej jazdy, dzięki któremu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata