SUV, jaki ? i czy warto ?

SUV, jaki ? i czy warto ?

31 Mar 2011, 17:22

Witam

Zastanawiam się nad kupnem suv-a. Tylko jak zwykle pojawiają się dylematy czy warto jak wychodzą koszta eksploatacji oraz części ?
moje preferencje: nie starszy niż 2005 i coś w granicach 40.000zł ale najważniejsze co będzie najtańsze w częściach, eksploatacji

DuCzytająć i oglądając przypadła mi do gustu TOYOTA RAV4 co sądzicie o tym samochodzie (użytkownicy)

pozdrawiam
dzięki Adam
adasiex
Nowicjusz

Miejscowość: polska

Re: SUV, jaki ? i czy warto ?

31 Mar 2011, 20:41

A rozpatrywałeś Freelandera za 40k PLN można już coś fajnego wyhaczyć. Ma bardzo dobre diesle napęd jak do normalnego szosowego użytku jest bardzo trwały, również zawieszenie. Jaki rodzaj paliwa preferujesz :smile: jakoś o tym nie wspomniałeś. Ceny części do Freelandera są atrakcyjne, a co do eksploatacji to zależy na co się trafi.
adammtv
Aktywny

Miejscowość: Złoty Stok

01 Kwi 2011, 00:25

Akurat nie patrzyłem ale zobacze. Na początek moimi typami były Toyota rav4 lub honda crv. Co do paliwa to jest mi bez różnicy :)
adasiex
Nowicjusz

Miejscowość: polska

01 Kwi 2011, 06:15

kup CRVke, najlepsza i najtańsza w zestawie, ale jak się zastanawiasz nad kosztami to sobie SUVa odpuść, bo cie tylko dołować bedzie
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi i-MiEV najlepszym ekologicznym pojazdem Mitsubishi i-MiEV najlepszym ekologicznym pojazdem
    Model i-MiEV, oferowany przez Mitsubishi Motors Australia Limited (MMAL), został ogłoszony przez magazyn Green Lifestyle najlepszym ekologicznym pojazdem na rynku w Australii. Ten w pełni elektryczny model wywalczył najwyższe ...
    Renault ALASKAN pick-up Renault ALASKAN pick-up
    Po wprowadzeniu do sprzedaży w 2015 roku Renault Duster Oroch, pick-upa o ładowności pół tony, Renault przedstawia model ALASKAN, jednotonowego pick-upa o nadzwyczajnym designie. Solidny i wygodny, jest on doskonale ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      S2020005