Świadectwo Kwalifikacji Na Przewóz Osób

Świadectwo Kwalifikacji Na Przewóz Osób

15 Maj 2009, 14:43

Witam!

Prawo jazdy zacząłem robić 4 kwietnia 2008 roku na kategorie D (autobus)

Świadectwo kwalifikacji zrobiłem jeszcze za 500 zł a miałem prawo jazdy kategorii B i tu zaczyna się problem ponieważ będę miał wpisaną kategorię B na świadectwie a nie ukończyłem kursu przed 10 września 2008 roku i czy z tym dokumentem z wpisana kategorią B będę mógł prowadzić autobus ? zdania sa podzielone jedni mówią ze będę mógł a inni natomiast ze nie dzwoniłem do ITD (inspekcja transportu drogowego) nie umieją odpowiedzieć mi na to pytanie wiec może forumowicze mi pomogą dodam że jeszcze nie posiadam prawa jazdy na D ponieważ umawiam egzaminy państwowe
Pozdrawiam
"Nie Masz Do Stracenia Nic W Oku Błysk Do Pełna Tankuj Cisza Asfaltu 365 Dni, Nocy..."
bartekkk
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Ten smród ?

15 Maj 2009, 18:19

podobne pytanie, czy na świadectwie kwalifikacji na przewóz rzeczy gdy mam teraz kat C będę mógł prowadzić ciężarówkę z przyczepą gdy zdam egzamin na C+E? czy będę musiał podnosić kwalifikacje?
Serce bije w tempie obrotów maszyny
bodziokardasz
Zaawansowany

Miejscowość: Czarna Ziemia
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Miejski model w nowej odsłonie - Skoda Citigo Miejski model w nowej odsłonie - Skoda Citigo
    Na wiosnę 2017 roku najmniejszy model Škody zyskuje zmodernizowany przód nadwozia oraz zmiany we wnętrzu. Nową twarz modelu buduje przeprojektowana maska, grill oraz zderzak z wbudowanymi światłami przeciwmgłowe, ...
    Na obcej drodze w okresie Wakacyjnym Na obcej drodze w okresie Wakacyjnym
    Okres wakacji to czas wielkich wyjazdów. Często przygotowania do nich trwają cały rok, a czasami decyzja o kierunku wyprawy podejmowana jest spontanicznie i w ostatniej chwili. Przed każdą podróżą musimy jednak ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009