Sytuacja bez wyjścia?

Sytuacja bez wyjścia?

28 Paź 2018, 09:42

Witam
Są już podobne tematy na forum, lecz nie znalazłem odpowiedzi na moje pytania.
W maju zezłomowałem moją starą lagunę, niestety ubezpieczenie OC było ważne do czerwca 2017. Przez cały ten okres auto stało nie ubezpieczone.
Chciałbym oczywiście wyrejestrować auto ale nie jest to możliwe bo mam nieopłacone zaległe OC.
Dzwoniłem do AXA i oczywiście nie ma możliwości przedłużenia umowy,która de facto została zerwana w czerwcu zeszłego roku.
Nie wiem za bardzo co w tej sytuacji zrobić bo widzę tylko 2 wyjścia - nie robić nic i liczyć na to, że UFG nie dojdzie albo iść do urzędu i zapłacić kare.
Jest jakieś wyjście?

Pozdrawiam
Wojciech01010
Obserwowany

Re: Sytuacja bez wyjścia?

28 Paź 2018, 10:37

Wyjścia nie ma, czekać i modlić się aby nic nie wyszło ale i tak dostaniesz karę bo już auto zostało zgłoszone.
Zachęcam do wzięcia udziały w ankiecie na wybór koloru na E36 Cabrio
kolor-na-bmw-e36-cabrio-vt117044.htm
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 18
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, e36 Cabrio, ML
Silnik: 2.0 D, 2.0, 2.7
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Eurocargo ML180E25: pojemny i ładowny Eurocargo ML180E25: pojemny i ładowny
    Od ubiegłorocznego faceliftingu Iveco Eurocargo nabrało przyjaznego, uśmiechniętego wyglądu. Czy ten uśmiech odzwierciedla również wewnętrzne zalety tego samochodu, mogliśmy sprawdzić, jeżdżąc 18-tonowym modelem Eurocargo ...
    Jak wybrać akumulator dla samochodu? Jak wybrać akumulator dla samochodu?
    Nic nie trwa wiecznie, zwłaszcza żywot akumulatora samochodowego. Jego zużywanie się w wyniku eksploatacji to naturalny proces. Przychodzi moment, kiedy trzeba dokonać wyboru i wymienić bezużyteczny akumulator na nowy. Na ...

•