Szukam rejestratorów do wyposażenia floty samochodów osobowych

24 Mar 2020, 11:58

Cześć, piszę tutaj z nadzieją na rzeczową i fachową pomoc i poradę. Poszukuje rejestratorów (około 40 sztuk) do wyposażenia floty samochodowej. Kamera ma nagrywać dobrze, oczywiście w Full HD minimum, być mała i kosztować miliony monet :)

Sam prywatnie użytkuję urządzenie Navitel MR250NV (lusterko) i jestem zadowolony, dlatego znalazłem urządzenie Navitel R600 https://navitel-poland.pl/pl/devices/dvr/navitel-r600

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat powyższego? Ktoś może użytkuje? Będę wdzięczny za opinie :)

Pozdrawiam
thoomeck
Obserwowany
 
Posty: 2

24 Mar 2020, 13:52

thoomeck napisał(a):Poszukuje rejestratorów (około 40 sztuk) do wyposażenia floty samochodowej
Myślę że przy takiej ilości jesteś w stanie wynegocjować spory rabat. Widziałem że może pojedyncze nowe sztuki takiego modelu kupić już za 230zł więc przy 40 szt. może uda się po 200zł :ok:

thoomeck napisał(a):Kamera ma nagrywać dobrze, oczywiście w Full HD minimum, być mała i kosztować miliony monet
Jeżeli cena za sztukę jest dla Ciebie akceptowalna to ten model Navitel R600 powinien się sprawdzić.
Zerknij sobie jeszcze na trochę tańszą kamerkę XIAOMI 70mai Dash Cam ona również powinna dać radę ale minusem jej w stosunku do R600 jest mniejszy kąt widzenia.
Cichy77
Forumowicz VIP
 
Posty: 5225
Zdjęcia: 62
Auto: Mam, często zmieniam!

25 Mar 2020, 13:15

Tak jak napisał kolega na pewno przy takiej ilości uda Ci się urwać jakiś rabat.

Model R600 widziałem u kolegi, ma i bardzo sobie chwali. Widziałem nagrania na komputerze to jak na oko amatora fotografii wypada bardzo dobrze :)

Jak wpisałem na ceneo.pl to są jeszcze tak samo wyglądające kamery tylko mają jakieś inne funkcję

Daj znać co wybrałeś i czy udało Ci się coś urwać z ceną. Prowadzę szkołę jazdy i od dłuższego czasu przybieram się do zakupu :)
johnybravvvo
Obserwowany
 
Posty: 1
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Hybrydowe hity pierwszej połowy 2019 roku w Polsce
    Produkujący od 22 lat samochody z napędem hybrydowym, japoński koncern Toyota w tym roku na polskim rynku bierze niemal wszystko. Według danych Instytutu Badań Rynku Motoryzacyjnego SAMAR, w segmencie aut z napędem spalinowo-elektrycznym, ...