Tablice rejestracyjne, ubezpieczenie

Tablice rejestracyjne, ubezpieczenie

21 Maj 2018, 09:20

Witam, wczoraj kupiłem sprowadzoną z niemiec mazde 6 opłaconą i przygotowaną do rejestracji. Mam ważny niemiecki przegląd i sprzedający wykupił mi ubezpieczenie z którego mogę zrezygnować jeśli mi nie pasuje w czasie 3 dni. Chciałbym się dowiedzieć czy do zmiany tablic muszę mieć wykupione ubezpieczenie? Drugie pytanie czy mając niemiecki przegląd techniczny i wykupione oc mogę poruszać się na niemieckich tablicach legalnie po polskich drogach?
Yuuki
Obserwowany

Auto: Mazda 6
Paliwo: Benzyna + LPG

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

(Nie)Bezpieczna muzyka w samochodzie i na rowerze - słuchać czy nie? (Nie)Bezpieczna muzyka w samochodzie i na rowerze - słuchać czy nie?
    Wielu kierowców nie wyobraża sobie jazdy samochodem bez słuchania radia czy własnej muzyki. Jak to wpływa na bezpieczeństwo jazdy? Wiele zależy od rodzaju muzyki czy ustawionego poziomu głośności. Słuchanie muzyki ...
    Dziecko w samochodzie – uwaga na skutki przegrzania w zimie! Dziecko w samochodzie – uwaga na skutki przegrzania w zimie!
    Ujemne temperatury i pozostawiony na parkingu samochód nie są najbardziej ulubionym przez kierowców zestawieniem. Oszronione szyby przez które nic nie widać i wyziębione wnętrze sprawiają, że kierowcy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Silnik DI-D MIVEC Mitsubishi ASX
      Toyota RAV4 (2018)
      KTM X-BOW na torze Poznań 2013 - foto nr 3
      California KID - Monster Truck, 5