Brak numeru VIN na fakturze- problem z rejestracją.

26 Cze 2018, 14:36

Witam pół roku temu kupiłem samochód jako 3 właściciel na żadnej z umow nie ma numeru VIN i nie mogę go przerejestrowac w dodatku w dowodzie widnieje że jest taxowka. Pytanie, wystarczy zrobić korektę ostatniej mojej umowy czy muszę znaleźć poprzednich właścicieli? Czy może jest inny sposób by zarejestrować auto?
Scraw
Początkujący
 
Posty: 178
Auto: brak

26 Cze 2018, 15:01

Scraw napisał(a): Pytanie, wystarczy zrobić korektę ostatniej mojej umowy czy muszę znaleźć poprzednich właścicieli?
Niestety ale nr.rej.,nr.vin. to podstawowe rzeczy ktore muszą byc wpisane w umowie k/s,f-rze.
Scraw napisał(a): dodatku w dowodzie widnieje że jest taxowka.
To najmniejszy problem.Jezeli nie chcesz zeby byla TAXI to wystarczy wykonac dodatkowy przegląd na SKP gdzie diagnosta potwierdzi-wyda zaswiadczenie ze te elemeny zostały zdemontowane i po problemie...Oczywiscie przed wymianą DR... :ok:
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP
 
Posty: 6172
Miejscowość: Polska
Prawo jazdy: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

26 Cze 2018, 15:37

Mam taką kartkę ale mam 30dni żeby przerejestrowac i wtedy wydadzą dowód bez dopisku taxi ale pytam czy wystarczy poprawić ostatnią umowę dopisać tam numer vin i mogę rejestrować czy to za mało?
Scraw
Początkujący
 
Posty: 178
Auto: brak

26 Cze 2018, 16:29

Scraw napisał(a): ale pytam czy wystarczy poprawić ostatnią umowę dopisać tam numer vin i mogę rejestrować czy to za mało?
Wg.nr.vin musi byc wpisany w wszyskie umowy k/s,f-ry.To jest moje zdanie i tego bym rzadal od osoby ktora chce zarejestrowac pojazd.Czy byles juz z tymi dokumentami w WK... :?:
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP
 
Posty: 6172
Miejscowość: Polska
Prawo jazdy: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

26 Cze 2018, 16:40

Byłem oni mi powiedzieli że muszę mieć tam vin
Scraw
Początkujący
 
Posty: 178
Auto: brak

26 Cze 2018, 17:06

To skoro tak powiedzieli to tak ma być. Musisz mieć VIN na wszystkich umowach
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16247
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Koncepcyjne modele Lexusa
    Prezentowane na wystawach motoryzacyjnych koncepty Lexusa, zapowiadają kierunki rozwoju stylistyki i technologii samochodów seryjnych. Wielokrotnie zdarzało się jednak, że trafiający na rynek nowy model był niemal ...