Temperatura silnika - dziwne wskazania

11 Maj 2007, 20:26

hejka mam problem maly z autkiem... mam opla astre classic z 1999. Problem dotyczy temperatury. a wiec nagrzewa mi sie czasem do 100 i wtedy sie wlacza wiatraczek dopiero... no ale dzisiaj po krotkim postoju chcialam nim dalej jechac i okazalo sie ze zniknelo wyswietlenie temperatury na zegarze a ponadto wskazowska na termometrze na desce zaczela szalec przekroczyla to 100 stopni (wiatrak sie nie wlaczyl) i bardzo powoli opadala potem chociaz szybko jechalam wiec powinna sie obnizyc... obnizyal sie dopiero po kilku minutach... czy to wina wiatraczka, termostatu, chlodnicy czy czegos innego... dodam ze zahaczylam troche o krawaznik na tym postoju przednim zderzakiem.
biszkopcik
Nowicjusz

• 14 Maj 2007, 09:19

Witam
    Moim zdaniem to nawalił ci termostat. Ostatnio w moim UNO miałem podobne objawy, po wymianie termostatu wszystko wróciło do normy.
    Szerokiej drogi
    Janusz
    janek4087
    Początkujący

Miejscowość: Świętochłowice
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kamery wykrywają kierowców którzy używają telefonu w czasie jazdy
    Używanie telefonu komórkowego w czasie prowadzenia samochodu może skończyć się wypadkiem drogowym. Wciąż jednak bardzo wielu kierowców podczas jazdy pisze SMS-y lub rozmawia, trzymając telefon w ręce. Odpowiedzią ...
    [C] Marea 1,9 / Focus mk1 1,8 / 306 2,0 / Megane I 1,9 / Octavia I 1,9
    Podstawowe kryteria zestawienia: - kombi segmentu C - silnik diesla o mocy ok. 100KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 1999r. Wytypowane modele do zestawienia: - Fiat Marea Weekend 1,9 JTD - 105KM - Ford ...

•